Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

Chroustig,
Thuja,
Martule

Může vás zajímatReklamaNeseďte stále doma nad svojí sbírkou, pojďte si s námi o ní popovídat, pochlubit se a rozdělit o zkušenosti. Vítejte všichni sběratelé kartičkových kalendáříčků!
                KSK     Země původu    Po X letech    TOPlist

Webové stránky sběratelů kalendáříčků:
Borisek Dada11 dizzyx Chroustig jajina kolibrik48 Koubice kratol latep manem Martule Monule nikka otto47 Pěnkava SIMIFAN vondr


Pravidla klubu:
1. S každým sběratelem dodržuj vyrovnaný poměr vybraných kk. Uvědom si, že 10 ks rozdíl je tak akorát dost.
2. Neodvolávej svůj dříve vybraný kk. I když jsi ho mezitím získal, jistě ho vyměníš.
3. Pokud není výměna uskutečněna do 1 roku od předchozí výměny, automaticky zaniká výběr.
Upozornění: Přeložené kk nesbírá dizzyx
Do svých příspěvků nevkládejte fotografie, pouze odkazy.
Odkaz vložíte takto:<a href="sem vložíte adresu stránky">"sem vložíte popisek"</a>


TÉMATA MĚSÍCE: Rok 2021: 4.Chroustig (Pochod Praha Prčice), 5.Martule (Dopr. podnik Praha), 6 Koubice (Česká pošta, Postfila), 7.Kratol (Textil a oděvy, Makyta), 8.manem (Tříkrálová sbírka, látkové), 9.SIMIFAN (Preciosa), 10.Martule (Domácí potřeby), 11.Koubice (ČSA), 12.Nikka (ČSOP). Rok 2022: 1. Chroustig (kapesníčky), 2.otto47 (kovové), 3.manem (Čedok), 6.Chroustig (kniha)


Burza Praha: až 29. října

Pěnkava
Takže kalendářčky a ubrousky máš v šanonech a co vizitky? Já bych je dávala do vizitkářů. A ty si řadíš podle čeho?
 
Chroustig
Aha, překlad. Ty obaly jsou v šanonu. :o)
 
Pěnkava
A ty desky máš kde? v šanonu? V krabici? Po zdech?
 
Chroustig
Nepřišla jsem na nic lepšího, než je jednotlivě dávat do obalů a celé do desek. A ty, co mají děj po celé ploše nemám vůbec zařazené, protože jsou moc rozměrné. :O(
 
Pěnkava
Ani mi nemluv, já když vidím ty tvoje ubrousky, tak mám taky děsné cukání, začít je sbírat. Myslím, že brzo podlehnu. Ty si ty ubrousky nějak třídíš? A jak si je sbírkově ukládáš?
 
Chroustig
No, však máš taky úctyhodné množství, co vždy vlečeš. Ale nebýt těchto přehmatů, nebylo by na burze co směňovat. Taky mám takový množství, že vleču ruce po zemi. A to jsem se ještě nedávno dala na ubrousky, to jsou tak nádherný obrázky, že jsem z toho zůstala paf. Tak už jsem založila další sbírku. :o)
 
Pěnkava
Výsledkem toho, že se mi toto děje, je kufr kalendáříčků na výměnu. Ale španělských ještě nemám tolik, abych si je nepamatovala. Tak já se budu snažit si je moc neokoukávat a na burze pak jistě získám i nějaké na výměnu pro tebe.
 
Chroustig
Na výměnu mám proto, že na burze si vezmu krásný kalendáříky, abych poté doma zjistila, že už je mám. :o) Tobě se to neděje?
 
Pěnkava
To jich tedy už musíš mít opravdu hodně, když máš i na výměnu. Zajímalo by mě, kolik sběratelů si s Tebou mění právě ty španělské.
 
Chroustig
To je nádhera, to máš pravdu. Ráda bych s tebou nějaké směnila, ale pokud mě paměť neklame, tak na výměnu máš jen české, že jo. To u mě by se Španělsko na výměnu našlo... :o)
 
Pěnkava
Španělsko. To je nádhera viď? Jsem ráda, že se učím španělsky, díky tomu stále víc těm exotům přicházím na chuť.
 
Johana
Ahoj! Rády tě tu uvidíme a také na nějaké burze.
 
Johana
Ať se ti sbírka pěkně množí. :o)
 
Ahoj holky,
tak ať vám to tu šlape. Občas se na vás příjdu podívat. Kalendáříčky jsou též mé hobby i když jim nevěnuju tolik času, kolik by si zasloužily.
 
Chroustig
Jasně Španělsko. A všechno ostatní. Ale sbírám i reklamní propisky, vizitky a cukry.
 
Pěnkava
Těžká odpověď, opravdu. Ctěla bych říct, že prioritou je sbírka, ale budu se muset ještě trochu víc snažit. A jak je to u tebe?
 
Chroustig
Jasně, na to si čas musím udělat. Sloučím příjemné s příjemným. :O) A přestože jsme toho o našich sbírkách už namluvily mnoho, pořád nevím, co je u tebe priorita. Pochlub se. :o)
 
Pěnkava
Ahoj! Můžeš mi říct, zda máš čas na zpracovávání sbírky, když máš za koníčka i Okouna?
 
Chroustig
Zvolila jsi dobře, gratuluji, tento klub tu velmi chyběl. Výměna a tím pádem získávání hodnotných kousku do sbírky, to je to pravé ořechové. :o)
 
Vítám vás v novém klubu
Sbírání kalendáříčků je mé velké hobby. A proto bych si ráda o tomto tématu s někým povídala.