Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

Chroustig,
Thuja,
Martule

Může vás zajímatReklamaNeseďte stále doma nad svojí sbírkou, pojďte si s námi o ní popovídat, pochlubit se a rozdělit o zkušenosti. Vítejte všichni sběratelé kartičkových kalendáříčků!
                KSK     Země původu    Po X letech    TOPlist

Webové stránky sběratelů kalendáříčků:
Borisek Dada11 dizzyx Chroustig jajina kolibrik48 Koubice kratol latep manem Martule Monule nikka otto47 Pěnkava SIMIFAN vondr


Pravidla klubu:
1. S každým sběratelem dodržuj vyrovnaný poměr vybraných kk. Uvědom si, že 10 ks rozdíl je tak akorát dost.
2. Neodvolávej svůj dříve vybraný kk. I když jsi ho mezitím získal, jistě ho vyměníš.
3. Pokud není výměna uskutečněna do 1 roku od předchozí výměny, automaticky zaniká výběr.
Upozornění: Přeložené kk nesbírá dizzyx
Do svých příspěvků nevkládejte fotografie, pouze odkazy.
Odkaz vložíte takto:<a href="sem vložíte adresu stránky">"sem vložíte popisek"</a>


TÉMATA MĚSÍCE: Rok 2021: 4.Chroustig (Pochod Praha Prčice), 5.Martule (Dopr. podnik Praha), 6 Koubice (Česká pošta, Postfila), 7.Kratol (Textil a oděvy, Makyta), 8.manem (Tříkrálová sbírka, látkové), 9.SIMIFAN (Preciosa), 10.Martule (Domácí potřeby), 11.Koubice (ČSA), 12.Nikka (ČSOP). Rok 2022: 1. Chroustig (kapesníčky), 2.otto47 (kovové), 3.manem (Čedok), 6.Chroustig (kniha)


Burza Praha: až 29. října

otto47
Děkuji za reakci na téma. Jinak se opravdu divím, že s tím Okoun něco neudělal. Trvá to děsně dlouho. Já sem mohu také psát jen ze stolního PC, kde mám v Google stažený adBlock. Z notebooku, či telefonu sem psát nemohu. A když jsem na PC zrovna náhodou přihlášená na Edge, také to nejde.
otto47 sběratel kalendáříků české-slovenské  nabídka kk
Téma měsíce
Děkuji za krásné téma. Mám tyto kalendáříky moc rád. První Mám rok 73 a počet kk ve sbírce 31. Dále v tématu kniha vycházelo také ,,denně chvilku s pěknou knihou,, bezvadná dovolená s knihou,, kniha je krásný dárek,, za vysvědčení knihu,, a mnoho dalších jiných názvů. Jinak máš pravdu že můj otec stál ve čtvrtek mnohokrát před knihkupectvím a kupoval knihy od Jules Verne a nosil nám to jako poklady. Dnes když jdeš do knihkupectví můžeš koupit prakticky cokoliv. Jinak na Okounu je opravdu jako po vymření .Mnoho sběratelů se na stránky nedostane a to je asi ten problém. Ještě jednou děkuji za téma..........
 
otto47
Prosím o odložení:

2001 - AutoForum
2007 - Ton


Děkuji
 
Chroustig

Mooc děkuji za odložení.
Téma měsíce: Každý čtvrtek novou knihu
Jednou z pravidelně se opakující milých akcí za minulého režimu byla akce „Každý čtvrtek novou knihu“.
U nás v Čáslavi jsme měli jedno knihkupectví a paní prodavačka už všechny své čtenáře dokonale znala. Na jejím pultě bývalo k dispozici periodikum „Knižní novinky“. Knih ale nevycházelo v dostatečném množství, takže se dostalo jen na někoho. A někdo to měl zajištěno "pod pultem". Každý čtvrtek proto stála už od rána před knihkupectvím velká fronta. Zvláště, když se na pultě měla objevit atraktivní knížka, třeba detektivka od Ed Mc Baina, Geoge Simeona. Lákali ale i jiní autoři, třeba Páral. Kniha tehdy stávala v průměru 25 Kč, ale i to bylo dost, takže jsme si novou knihu rozhodně nemohli dovolit často. Já například jako studentka, sledovala o co bych měla zájem, to jsem nahlásila rodičům, a oni pro měli dárek k narozeninám či vánocům. Knihy jsem dostávala nejraději.
Na tuto dobu máme, my sběratelé kalendáříčků, stálou připomínku v podobě kalendáříčků s nápisem „Každý čtvrtek novou knihu“, nebo i „Každý týden novou knihu.“ Nyní myslím jen tyto kk, protože ve sbírce máme i jiné staré kalendáříčky, týkající se knih, avšak s jiným nápisem. Spočítala jsem kolik těchto kousků mám.
Nejstarší je z roku 1975. Následují 1976, 1977, 1978, 1979 (2), 1980 (5), 1981 (3), 1982 (3), 1983 (1), 1984 (4), 1985 (4), 1986 (2), 1987 (2), 1988 (2).
Do těch počtů počítám i různé barvy kalendárií jinak stejného kk. Celkem je to tedy 32 kousků. Budu ráda, když mi napíšete, jaké je stav ve vašich sbírkách.
Já mám tyto kalendáříčky (mezi ostatními starými) na mých stránkách "zde"
 
manem
Kk z roku 1980 máš odložený.
Aktivita
Poslední příspěvek pře dvanácti dny? My tady snad zkrachujeme!
 
otto47

Mooc děkuji za odložení.
otto47 sběratel kalendáříků české-slovenské  nabídka kk
manem
Nemám jen muzeum k 01-zbytek je v obálce................
 
otto47

Mooc děkuji za odložení.

Poprosím ještě odložit:
2001 - muzeum k
2005 - muzeum AH, DP
2007 - Čáslav

Děkuji
otto47 sběratel kalendáříků české-slovenské  nabídka kk
manem
Děkuji a také jsem odložil......
 
Chroustig
Prosím o odložení:

1980 - ČČK m


Děkuji
 
otto47

Velehrad odložen.

Prosím o odložení:

2022 - AVZO

Děkuji

manem
Děkuji za odložení.
otto47 sběratel kalendáříků české-slovenské  nabídka kk
manem
Poprosím o odložit r.22 Velehrad 2.....děkuji V Praze jsem sehnal kalendáříky Avzo na rok 22 pár jich mám na výměnu dnes jsem dal na stránky.....
 
Koubice měním kalendáříky  výměna kalendáříků
nikka
Poprosím Tě o odložení těchto kk:
84-okr
85-academica
90-benzinol
94-ozeta, porcelán
98-trepon 1+2

+ komůrkový 1989 - ZOO Praha

Děkuji moc.
 
otto47 sběratel kalendáříků české-slovenské  nabídka kk
manem
Tyto kalendáříky již nemám.........
 
otto47
Prosím o odložení:

2013 - Pac - vše

Děkuji
 
Chroustig

Máš vše odloženo.
Chroustig

Mooc děkuji za odložení. S mým přístupem na Okouna je to jak s počasím, někdy to jde krásně a někdy musím třeba i dva dny počkat, než můžu něco napsat.... Nevím, co se děje, ale docela mě to štve.