Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternistéNové

Spravují:

Marek Eben,
PACHATEL,
MacPhisto,
JBee,
vytrznik,
pepa.sadra,
Hermann_Goering,
Anopheles

Může vás zajímat
Chrání okoun před bandou pračůráků z kompostu. Jako jediný vidí, jak se board-system v klidu transformuje na prachbidny chat, ktery ma nulovou informacni hodnotu. zabava naprosto trapna a nicnerikajici... Nikdo ho nechápe, nikdo mu nerozumí, on si ale bude dál bojovat svůj osamělý boj proti hordě cizích nájezdníků, kteří jsou schopni zničit JEHO server - ne, server NÁS VŠECH - a nikdo to nevidí. Ne, tenhle boj si nemusí ospravedlňovat nebo odůvodňovat - protože on ví, jak by svět bez boje skončil. Chtěli byste žít ve světě, kde by každé vaše slovo bylo zesměšněno a zadupáno do země jako bezcenný patos? Ne, nikdo, nikdo z vás!!1

Stojí proti davu s jazykem ostrým jako katana, s pohledem osamělého vlka a stěží popadne dech. Přesto bojuje a bude bojovat dál.

Sarnegarth.

TADY TO HNIJE!!!§§§

Špatně vyskloňovaný jenž taky.
stromovous psychopatický židozednářský  bisexuální kvazibuzerant
Nesprávně použitý přechodník posílá veškerou noblesu do kopru.
LOL.
1. Autor je rád za každý příspěvek, který zde bude uveřejněn.

2. Každý příspěvek zde uveřejněný, musí pozitivně tento web rozvíjet.

3. Dovoleny jsou pochopitelně i kritické příspěvky, které však nikoho nezesměšňují, nepomlouvají ani mu jinak neubližují.

4. Tento web se má zabývat noblesou, jenž je v Diderotově slovníku vysvětlena takto: jemnost, uhlazenost, společenský vkus.

5. Pokud příspěvky nebudou v souladu s definicí Diderota, budou upraveny, stejně tak pokud přispěvovatel nepoužije celého svého občanského jména a přijmení a města kde bydlí, ale přezdívky či jen části jména.

6. Mám internet rád, ale přinesl jeden ohromný problém - vulgaritu využívajíce anonymitu. A proti tomu míním bojovat. Pokud chci něco říci, musím si stát za tím natolik, že se nebojím dát v sázku dobrou pověst svého jména. Pokud se "bojím" - raději mlčet. Nulli tacuisse nocet, nocet esse locutum - Caton - Z mlčení nevzejde škoda, z mluvení bývá však zle.

děkuji za pochopení

v úctě

autor