Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravuje:

Regius

Může vás zajímatReklamaRipper poskakoval v hustém porostu vodních trav, když tu se do něj náhle zabořily zuby metrové štiky. Z cívky navijáku se odvíjí metry vlasce, prut se ohýbá až k samé hladině....Ocitne se štika v podběráku šťastného lovce? Podělte se o své zážitky, úlovky atd. s ostatními! Já bych rád začal s přívlačí, a chtěl bych poradit jak na to.

!!
klukovi se povedl, neúmyslně, na bramboru, 20min zdolávačka
 
Znovu jsem objevil českého výrobce podběráku Fencl, musím říct, že jsem s ním naprosto spokojený, jak je skladný a skvěle se s ním manipuluje u vody. Používáte taky někdo tyto podběráky? https://hladovaryba.cz/kategorie-produktu/podberaky/
 
ajo, bez ploutve nepoznám
nn, viz zaklinac
peknej candat, mladymu gratuluju
Bolen?
překvapil, na tuto nástrahu... nejstarší kluk, já jen doprovod
 
markoun fanda mrtvejch červů 
jo, na konci je to vidět. chytil se za ocas.
vidím dobře, že ho vlastně jen podsekl?
markoun fanda mrtvejch červů 
 
Máte někdo zkušenosti s nahazovacím echolotem?
 
markoun fanda mrtvejch červů 
vyštrachal jsem doma jednu malou třpytku od cormorana. vypadala hezky tak jsem ji vyzkoušel, ale teda oproti těm starejm mepskám to je mnohem horší úroveň. ty mepsky ve vodě rotujou skoro samy, tohle byla pěkně líná mrcha.
 
nebudou, ona ta guma je taková trošku rozpadající se, předpokládám, že záměr
markoun fanda mrtvejch červů 
ono ty mepsky maj výhodu že když člověk chytá v terénu kde jsou různé vázky dá se tomu vyhnout, ale ta gumová rybka zmizí díky olůvku pod hladinou a děj se vůle páně ... aby neuvázla. což o to některé jsou lákavé a na ty hlubinné ryby jako candáty to může fungovat. ale těch ztrát, a nechce si mi nechávat ve vodě gumové nástrahy jako pet lahve u řeky, které tam budou věky věků. to je taková komerce. no, ale asi jde zase jen o cvik. ale zatím jsem se to moc nenaučil.
harmonica Toto není stručný textík. 
Ani ja ne. Tech gumovych mam par v krabicce, ale nechytam na to. Jedu klasiku stribrnou rotacku Meppsku a je to neprekonatelna nastraha.
markoun fanda mrtvejch červů 
já mám ještě starý mepsky po dědovi, snad z 80. let. a fungují nádherně. nějak jsem nepřišel na chut chytat na ty gumový rybky.
harmonica Toto není stručný textík. 
P.S. ad Mepps. Objevil a objednal jsem na aliexpressu fake Mepps. Pro tu srandu jak budou fungovat.
 
harmonica Toto není stručný textík. 
Obdobna zkusenost. I kdyz stika jenom jedna a pstruzi 0. Jinak tlousti ruznych delek + nenazranych okounu snad jeste vic. Prut 2,40 m + samozrejme Meppsky.