Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vítejte v klubu Ruční práce


Tento klub by měl být hlavně o klasických textilních ručních pracech, ale klidně i různých tvořivých technikách či řemeslech /*decoupage, drátování...*/


Pletení pro nedonošené děti
Plete se pro Zrnka 2012 - čepičky, ponožky, bačkůrky a dečky pro MNOF-Ostrava, termín do 30.6.2012.
Organizátor - Mac70 (návody a případné dotazy přes vzkazník). Jedná se o spolupráci s organizací BabyKlokánci - organizace podporující rodiny s předčasně narozenými a nemocnými novorozenci, takže pokud máte chuť pomoct, směle do toho!

Související stránky:

  1. klub Pletení a jiné ruční práce
  2. klub korálkování
  3. klub Bílá výšivka
  4. klub Křížkové vyšívání
  5. klub Křížek dětem
  6. klub Křížkové vyšívání - chat
  7. klub Křížkové vyšívání - galerie
  8. Deky z lásky - charita
  9. klub Řemesla a ruční práce
  10. klub Pletení z pedigu-košíkáření


Vánoční kolotoč
Přihlaste se nejpozději do 15.10.2015. Budu potřebovat adresu (pokud máte změnu,nebo se zúčastníte poprve), popř. nějaké doplňující informace o vás (oblíbená barva, zvířátko, zájmy-záleží na vás).
Těším se na vaše přihlášky. Šárka
(Pište do vzkazníku uživatelce jaji)
Moc pěkné!
A s těma kuřátkama jsi mi připomněla jednu perličku; naše holky nedávno dostaly od babičky krabičku těhle kuřátek, dala jsem je hnedka mimo dosah jejich nenechavých ručiček, protože do velikonoční výzdoby by nám jinak asi nevydržely a Zuzanka mi říká: "A mami pak je pustíš a oni budou na nás v noci útočit?" Máme teď doma v oblibě hru Angry birds, kde kuřátka ničí prasátka :-)))
Reakce na | Vlákno  
ty jsou krásné
Reakce na | Vlákno  
trocha velikonoc - velikonoční výzdobu mají u nás na starosti spíš holky (tvoří v MŠ a na kroužku - to mám na stránkách) tak jen troška co jsem spáchala já
 
Tak máme za sebou "narozeninový víkend" Silva měla v sobotu a Týna dneska. Jdu se pochlubit s dorty (i když s vašimi veledíly co tu ukazujete je to nesrovnatelné, ale byli fakt dobrý) které jsme s manžou spáchali (on zdobil, já na to nějak nemám cit)
 
Holky, moc děkuju za pochvalu:-)

viky007- tak různě pokukuju po všelijakých návodech a inspiracích, něco vyzkouším, všelijak to zkombinuju se zásobama, co mám doma, zkonzultuju to s manželem, jestli je to pěkné (samozřejmě, že je :-))) vyslechnu jeho připomínky a dokončím podle sebe:-)) a ono z toho něco vyleze a druhým se to líbí a já mám radost, že to nebyl zbytečně promarněný čas ;-)

No a já myslím, že každý, kdo se snaží něco tvořit a s velkým usílím do toho vkládá to nejlepší ze sebe, tak vždycky je to zdařené dílo, i když si myslíme, že to není stoprocentní. Ta vynaložená energie na tvoření se nám vždy mnohonásobně vrátí a my můžem tvořit další a další dílka a díla. Takže, když se nám něco nedaří, nevzdávat to a dokončit to tak, jak nejlíp umíme, vždyť pokaždé je to krásný originál.
A vždycky se sem ráda chodím kochat a inspirovat :-)
 
No tak to je taky bomba! Kam na ty úžasné nápady chodíš? Daří se Ti velice dobře... Moc krásné. Jsem zvědavá jestli se taky někdy ke korálkování dopracuju .-) Teď právě bojuju s háčkem. Až dodělám určitě hotím hotovky. Pokud to teda k něčemu bude vypadat :-) V každém případě budu vkládat na kočičí křížkování, protože jsem něco tvořila pro kočičky. :-)
paji - nádherné šperky :-)
:-))
On pařil hry na pc a dělal mi odborného poradce :-)))
jedny korálky hezčí než druhé
jste spolu korálkovali jo? :-) hezkéé
Včera jsme s manželem trochu ponocovali :-)
 
frakira - nic víc, nic míň... 
jen tak pro zajimavost: dneska je mezinarodni den frivolitek ;-))
 
kulisacek půjdem do toho a pak uvidíme  výtvory
to je nádhera, taky mi přošla na meilík pps a tam jsou úplná umělecká díla, nechápu...včera na jarmarku to taky ukazovali, ale to je na mě už moc krásné- mě by to musel někdo předkreslit, nemám absolutně umělecké vlohy
Krásne. Super, ze sa takto pekne rozmaznavas.
A ještě, konečně dokončeno něco malého pro mě :-)
 
Děkuji :-)
No, návod na náramek je v tomhle časopise http://www.koralky.cz/literatura-poukazy/literatura-casopisy/bead-and-button/bead-and-button-2-2010.html náhrdelník je vytvořen vpodstatě stejnou technikou, jen s malou obměnou :-))
Tigo-vypadají skvostně,tak jedno vzadu bych udělala,jinak bych si netroufla
jituleBambule Kdo nic nedělá..nic nezkazí  a takhle to dopadá
to je nádhera !
proběhl tu někde návod ?
prosím o připomenutí ... děkuji předem
vid Metalux mám a bude to tvrdit muziku :))