Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vítejte v klubu Ruční práce


Tento klub by měl být hlavně o klasických textilních ručních pracech, ale klidně i různých tvořivých technikách či řemeslech /*decoupage, drátování...*/


Pletení pro nedonošené děti
Plete se pro Zrnka 2012 - čepičky, ponožky, bačkůrky a dečky pro MNOF-Ostrava, termín do 30.6.2012.
Organizátor - Mac70 (návody a případné dotazy přes vzkazník). Jedná se o spolupráci s organizací BabyKlokánci - organizace podporující rodiny s předčasně narozenými a nemocnými novorozenci, takže pokud máte chuť pomoct, směle do toho!

Související stránky:

  1. klub Pletení a jiné ruční práce
  2. klub korálkování
  3. klub Bílá výšivka
  4. klub Křížkové vyšívání
  5. klub Křížek dětem
  6. klub Křížkové vyšívání - chat
  7. klub Křížkové vyšívání - galerie
  8. Deky z lásky - charita
  9. klub Řemesla a ruční práce
  10. klub Pletení z pedigu-košíkáření


Vánoční kolotoč
Přihlaste se nejpozději do 15.10.2015. Budu potřebovat adresu (pokud máte změnu,nebo se zúčastníte poprve), popř. nějaké doplňující informace o vás (oblíbená barva, zvířátko, zájmy-záleží na vás).
Těším se na vaše přihlášky. Šárka
(Pište do vzkazníku uživatelce jaji)
jéééto je nápad :))bomba to je rodinka
jituleBambule Kdo nic nedělá..nic nezkazí  a takhle to dopadá
jedna objednávka na svetříky na vajíčka různých velikostí. Nejmenší je pro křepelčí, pak zakrslá slípka, normální slípka, dále asi husa, pak jsem si našla že další velikost by mohlo být od kasuára, pak je tam pštrosí a to největší chtěla mít 30cm, takže dinosauří ? :))))
 
Obal na květináč - je to jeden obal, mám ráda, když ho můžu otáčet podle náklonu kytky ke světlu a ze všech stran to je "hezký" :-)
 
kulisacek půjdem do toho a pak uvidíme  výtvory
krásné dorty i hnízdečka, mě to čeká teď v týdnu, taky musím spáchat nějaký dort
Reakce na | Vlákno  
tll
Připravili jste holčičkám super dortíky.
Reakce na | Vlákno  
paji
Všechny šperky máš skvělé!!!!
Tigo
Náádhera,jsou jako z krajky.
Moc pěkné!
A s těma kuřátkama jsi mi připomněla jednu perličku; naše holky nedávno dostaly od babičky krabičku těhle kuřátek, dala jsem je hnedka mimo dosah jejich nenechavých ručiček, protože do velikonoční výzdoby by nám jinak asi nevydržely a Zuzanka mi říká: "A mami pak je pustíš a oni budou na nás v noci útočit?" Máme teď doma v oblibě hru Angry birds, kde kuřátka ničí prasátka :-)))
Reakce na | Vlákno  
ty jsou krásné
Reakce na | Vlákno  
trocha velikonoc - velikonoční výzdobu mají u nás na starosti spíš holky (tvoří v MŠ a na kroužku - to mám na stránkách) tak jen troška co jsem spáchala já
 
Tak máme za sebou "narozeninový víkend" Silva měla v sobotu a Týna dneska. Jdu se pochlubit s dorty (i když s vašimi veledíly co tu ukazujete je to nesrovnatelné, ale byli fakt dobrý) které jsme s manžou spáchali (on zdobil, já na to nějak nemám cit)
 
Holky, moc děkuju za pochvalu:-)

viky007- tak různě pokukuju po všelijakých návodech a inspiracích, něco vyzkouším, všelijak to zkombinuju se zásobama, co mám doma, zkonzultuju to s manželem, jestli je to pěkné (samozřejmě, že je :-))) vyslechnu jeho připomínky a dokončím podle sebe:-)) a ono z toho něco vyleze a druhým se to líbí a já mám radost, že to nebyl zbytečně promarněný čas ;-)

No a já myslím, že každý, kdo se snaží něco tvořit a s velkým usílím do toho vkládá to nejlepší ze sebe, tak vždycky je to zdařené dílo, i když si myslíme, že to není stoprocentní. Ta vynaložená energie na tvoření se nám vždy mnohonásobně vrátí a my můžem tvořit další a další dílka a díla. Takže, když se nám něco nedaří, nevzdávat to a dokončit to tak, jak nejlíp umíme, vždyť pokaždé je to krásný originál.
A vždycky se sem ráda chodím kochat a inspirovat :-)
 
No tak to je taky bomba! Kam na ty úžasné nápady chodíš? Daří se Ti velice dobře... Moc krásné. Jsem zvědavá jestli se taky někdy ke korálkování dopracuju .-) Teď právě bojuju s háčkem. Až dodělám určitě hotím hotovky. Pokud to teda k něčemu bude vypadat :-) V každém případě budu vkládat na kočičí křížkování, protože jsem něco tvořila pro kočičky. :-)
paji - nádherné šperky :-)
:-))
On pařil hry na pc a dělal mi odborného poradce :-)))
jedny korálky hezčí než druhé
jste spolu korálkovali jo? :-) hezkéé
Včera jsme s manželem trochu ponocovali :-)
 
frakira - nic víc, nic míň... 
jen tak pro zajimavost: dneska je mezinarodni den frivolitek ;-))