Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Vítejte v klubu Ruční práce


Tento klub by měl být hlavně o klasických textilních ručních pracech, ale klidně i různých tvořivých technikách či řemeslech /*decoupage, drátování...*/


Pletení pro nedonošené děti
Plete se pro Zrnka 2012 - čepičky, ponožky, bačkůrky a dečky pro MNOF-Ostrava, termín do 30.6.2012.
Organizátor - Mac70 (návody a případné dotazy přes vzkazník). Jedná se o spolupráci s organizací BabyKlokánci - organizace podporující rodiny s předčasně narozenými a nemocnými novorozenci, takže pokud máte chuť pomoct, směle do toho!

Související stránky:

  1. klub Pletení a jiné ruční práce
  2. klub korálkování
  3. klub Bílá výšivka
  4. klub Křížkové vyšívání
  5. klub Křížek dětem
  6. klub Křížkové vyšívání - chat
  7. klub Křížkové vyšívání - galerie
  8. Deky z lásky - charita
  9. klub Řemesla a ruční práce
  10. klub Pletení z pedigu-košíkáření


Vánoční kolotoč
Přihlaste se nejpozději do 15.10.2015. Budu potřebovat adresu (pokud máte změnu,nebo se zúčastníte poprve), popř. nějaké doplňující informace o vás (oblíbená barva, zvířátko, zájmy-záleží na vás).
Těším se na vaše přihlášky. Šárka
(Pište do vzkazníku uživatelce jaji)
Sice jsi tady dlouho nebyla,ale nic se nezměnilo.......na co šáhneš,všechno Ti jde skvěle a pod rukama se ti rodí samé super věci,pěkné a užitečné.
Šárko, jak to děláš, každý den bojuju s časem a pořád to nikde není vidět.
NEZMARE :-) je taky něco , co neumíš ????? :-)
Holky děkuji
 
tyyy jo, super!
paráda
Konečně jsem taky něco vytvořila


 
Děkuji všem za pochvalu, všechno je to velké kolem deseti centimetrů, proto jsem to nepojmenovala hvězdičky a kouličky, zkoušela jsem poměr korálků, jak to bude vypadat až to bude hotové, když jsem nedodržela ani styl ani velikost korálků podle návodů. Výsledek mne mile překvapil. :-)
 
Ty jseš šikulka
Líbí se mi všechny :-) ,moc hezké
Jsou opravdu moc krásné. Šikulka!
frakira už nemá žádné problémy... 
Všechny jsou krásné!
Hvězdy a koule
Letos jsem nevyšívala, ale v říjnu jsem si vyrazila na kurs drátování a pak jsem jen musela nakoupit korálky a drátky a pokusit se něco stvořit bez vedení lektorky. Tohle jsou mé první pokusy o vánoční ozdoby. Některé jsou povedenější, některé méně, ale jsem se svým prvním pokusem spokojená. :-)

hvězda1 hvězda2 hvězda3 hvězda4 hvězda5 koule1 koule2
 
ladusa - nádherné vánoční prostírky
mamami , bysla
Abych vás , berušky , uklidnila , tak to je práce posledních cca 3 až 4 měsíců , zas tak výkonná nejsem . Mám spousta jiných aktivit ..... spíš tedy víc povinností . Tím , jak jsem byla " zaheftovaná " celé léto , pak ve špitálu a následně izolovaná od společnosti , nato hlídací babička mrňat s následným totálním vyčerpáním a každoměsíční účetní poviností , jsem toho zas až tolik , kolik bych si představovala , nestihla :-) , ale co nadělám .. taky už kolikrát o půlnoci sotva držím oči a padám do peří.......kde jsou ty doby , kdy jsem vydržela do 2 rána a pak juchala na 7 hod. do roboty ....:-(
 
.......jenže já spíš spím než kecám .......tak co s tím?????Teď babo raď!!!
Prostě nekecá a maká:o)))))))
PW se Ti moc povedl,krásná kombinace barev a je to i hodně náročné na sesazení a Ty to máš naprosto přesné......to se pozná profík!!!!
Hele pani,kdy Vy to všechno stíháte?Už jsi zrušila všechny klienty??protože jestli s PW začínáš,tak to klobouk dolů,co všechno jsi stihla vytvořit.A k tomu ještě vyšívání a navrch paličkování?????Jako by Tvůj den měl nějak víc hodin.........
pardon za chybky , rychleji píšu , než čtu