Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravují:

Benedikt,
MH.RingoReklamaAuditko o dungeonech a RPG z MAGEO

Fotrikuv denicek z W3

Fotrik Pařezofil 
Zábava na dlouhé večery!
no jo... je v tom bordel, jak se to prolíná... :-)) tak jsem to pořídil.. všechny tři díly... a přihodil ještě k tomu Shadowrun Dragonfall..
Chvíli jsem přemýšlel, proč přejmenovali EoB 2 :-D
 
ve čtvrtek jsem ho zase lákal, že po něm touží PRSK, ale ani to ho neobměkčilo...
Shigor Sanity is overrated 
njn, herr sturmklippfuhrer zustal ve vzducholodi...
Karlosaaa  
v pohode, mic sem nechodi :D
he... teď to po sobě čtu... asi jsem to psal ještě ne úplně probuzený... :-D
 
Karlosaaa  
naprosty souhlas. placat maraka na matladle si neumim predstavit a snad ani nechci umet
jinak jako my konverze těhle her na matladla přijdou vždycky nešťastná s příšerným ovládáním...
Karlosaaa  
to aby mel clovek autenticky zazitek jako tenkrat, kdyz to vyslo :D
pěkně to trhá.. :-D
Karlosaaa  
kdybyste se s tou hnusnou hrou chteli nekdo prudit i na mobilu:

https://openmw.org/en/
 
Mě je nevolno od žaludku jen když si přečtu to slovo,,osvěžující,,.Masochisto.
"Spoilovat" :-D
 
Fotrik Pařezofil 
Díky! Ono se to až do toho posledného patra neprojevovalo, ale na konci jsem zjistil, že budu muset s těmi předměty žongolovat, protože bez nich nemělo řešení (nechci spoilovat) :) Holt dřevní začátky. Na druhou stranu, on to není klasickej dead end. Ta hra jde dohrát i když to takto blbě uděláš, ale je to vopruz. Do čtyřky půjdu po delší době. Teď si dám cRPG prázdniny. Už jsem nainstaloval adventuru Conquest of Camelot a plošinovky Odallus a Titus the Fox! :)
gratuluju, takovehle veci dost nesnasim, kdyz musis proste bez napovedy neco zkusit a ciste jenom nahodou si pridelat hodne prace
Fotrik Pařezofil 
Tak jsem slavně dohrál Wizardry 3, vlastně tím pádem celou první trilogii. Bylo to takové hodně "osvěžující" :) Nebýt mého cheatu, kdy jsem si prostě zálohoval soubor s uloženou pozicí vždy po kompletaci patra, tak bych to hrál mnohem déle, ale opravdu mnohem! A pozor, ne kvůli soubojům, ty jsem v posledním patře celkem dával na pohodu, ale kvůli tomu, že použití předmětů je vlastně bez jakékoliv indikace jak, v jakém pořadí. Máš dva podobné předměty. Tak zkusí equipnout ten první. Hra se zeptá, zda chceš vyvolat sílu toho předmětu. Ale jo proč ne. Bum, něco se stalo, a oba předměty jsou v čudu, nic nového se nevytvořilo. Není to konec hry, ale je třeba projít 4. a 5. patro a ty předměty znovu získat. Pak zkusíš druhej pokus, ale opačně. Bum zase nic. Takže znovu 4. a 5.patro. V čem je problém sakra? Aha, když aktivuju ten jeden předmět, musí to udělat good postava anebo naopak. Hurá! No a poslední patro je prostě dělané na jednu jedinou návštěvu, protože ten předmět, co jsem tu popisoval si jedna bytost vezme jako vstupenku. No a pak jdete, najdete super předmět, myslíte si, že to je vono, vrátite se do města a nic...asi to byl falešnej předmět (byl). Tak jdete znovu do poslednho patra a už tam ani nemůžete, nemáte tu "vstupneku". Takže znovu do 4. a 5.patra :)) Kam se hrabe Dark souls! :)
 
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Tieto veci by sa skor hodili sem. :-)
*runs for his life*
 
Froggery Kvák?! 
Ja si jako byvaly Atarista poridil tohle, taky pekna zalezitost.