Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

mptsReklamaUmisťujte sem prosím informace o službách a zboží doručovaných domů (mne zajímá zejména Praha, ale samozřejmě jiné zajímá jiné). Nezapomeňte přidat linky, pokud je znáte. Vynechte prosím pouze služby typu Callgirl — má-li někdo potřebu dělit se o tyto zkušenosti, nechť tak činí jinde.

dik za tip, tam zjevne zas maji veci, co tesco bevede, to zkusim
mpts Neobtěžujte žebrotou,  přispíváme na chudé.
Mně zcela automaticky a bez ptaní nosili až do předsíně tihle: http://www.potravinydomu.cz/

Nějak jsem však už asi půl roku nic neobjednával, snad se nezhoršili.
(k nám do patyho patra bych tech dvacet litrů mlika, X kilo ovoce a jiných kokotin byt teskem opravdu netahala. se dvěma taskama chleba, sýra a čajů pro jednoho to asi nebude takovej voser)
ja nemam vytah a i tak. do zitra doprava zdarma kouam
Tesco dodá ke dveřím od bytu. Máme výtah.
pouzivam tesco, vnasej do bytu, ptla sme se i explicitne a maji to ridici v pidminkach sve prace, ze kdyz zakaznik chce, tak musej. ja tam nakupuju uz delsi dobu a delaji to
Loni meli v podminkach u vchodu a do patyho patra k sousedce ani omylem. Ale zas nebyl problem se domluvit s nami. Taky to platilo zavoznik od zavoznika. A je pravda, ze by me baba nastvala taky, objednavala jednou tydne a objednat najednou tolik baleni vody, co se ji vejde do kamrliku, tim by me nastvala taky.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
tesco?
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Book
Nějaké aktuální zkušenosti s rozvozem potravin? Chodím teď o berlích, ještě nějakou chvíli budu, a nakupování je docela peklo. Nechci pořád někoho otravovat, aby mi pomohl s nákupem, tak jsem si řekl, že bych takovou službu využil.

Je ale nutné, aby mi nákup donesli až do bytu, nejen ke dveřím od domu.