Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

mptsReklamaUmisťujte sem prosím informace o službách a zboží doručovaných domů (mne zajímá zejména Praha, ale samozřejmě jiné zajímá jiné). Nezapomeňte přidat linky, pokud je znáte. Vynechte prosím pouze služby typu Callgirl — má-li někdo potřebu dělit se o tyto zkušenosti, nechť tak činí jinde.

mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
Tento klubík je zjevně mrtvý, navíc čas a koronavirus pokročily a z rozvozu udělaly samozřejmost, takže to tu zavírám a přepínám jen na čtení.
 
dik za tip, tam zjevne zas maji veci, co tesco bevede, to zkusim
ja to od nich dostala i pisemne, proste to tak je
my to máme půlpatro k výtahu od vchodových dveří a nosí i ty naše tuny. dále viz J_H_
mpts Neobtěžujte žebrotou,  přispíváme na chudé.
Mně zcela automaticky a bez ptaní nosili až do předsíně tihle: http://www.potravinydomu.cz/

Nějak jsem však už asi půl roku nic neobjednával, snad se nezhoršili.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Doporučuji di to pojistit u operátorky, ale s tou donáškou nemají problém.
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Já mám výtah v mezipatře, tzn. musí se půl patra po schodech. A právě to půlpatro do výtahu bych ten nákup s berlemi asi nevytáhl.
 
(k nám do patyho patra bych tech dvacet litrů mlika, X kilo ovoce a jiných kokotin byt teskem opravdu netahala. se dvěma taskama chleba, sýra a čajů pro jednoho to asi nebude takovej voser)
ja nemam vytah a i tak. do zitra doprava zdarma kouam
Tesco dodá ke dveřím od bytu. Máme výtah.
pouzivam tesco, vnasej do bytu, ptla sme se i explicitne a maji to ridici v pidminkach sve prace, ze kdyz zakaznik chce, tak musej. ja tam nakupuju uz delsi dobu a delaji to
Loni meli v podminkach u vchodu a do patyho patra k sousedce ani omylem. Ale zas nebyl problem se domluvit s nami. Taky to platilo zavoznik od zavoznika. A je pravda, ze by me baba nastvala taky, objednavala jednou tydne a objednat najednou tolik baleni vody, co se ji vejde do kamrliku, tim by me nastvala taky.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
tesco?
Nazgul Nejsou to tvoje slova,  čí vlastně jsou?
Book
Nějaké aktuální zkušenosti s rozvozem potravin? Chodím teď o berlích, ještě nějakou chvíli budu, a nakupování je docela peklo. Nechci pořád někoho otravovat, aby mi pomohl s nákupem, tak jsem si řekl, že bych takovou službu využil.

Je ale nutné, aby mi nákup donesli až do bytu, nejen ke dveřím od domu.

 
BTW už nějakou dobu občas používám http://nocnikuryr.cz/ a zatím velká spokojenost. Je to noční rozvoz alkoholu, jídla, léků a květin - Praha.
 
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
Tesco - rozvážka, včas, úslužně, pán pomohl vytáhnout těžký nákup do 2. patra. Jen nevím, zda není možné si nechávat ty přepravky a pak je rozhadlovávat při dalších nákupech, musím se pozeptat.
 
stromovous všichni jsou červi, jen já jsem beruška 
:(
mpts Neobtěžujte žebrotou,  přispíváme na chudé.
Zdá se mi to, nebo tam opravdu, ale opravdu nemají... ale ne, to přece naprosto není myslitelno... než přece, skoro to tak vypadá... nemají vůbec žádné portské?
stromovous všichni jsou červi, jen já jsem beruška 
 
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Aha, uz jsem to nasla v Komentarich, tak nic :(