Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyNové

Spravují:

Misa,
ClariciaReklamaFórum o Actapublica - tam směřujte příspěvky o této aplikaci, dotazy na funkčnost apod.
Fórum o eBadatelna (SOA Praha) - připomínky k této aplikaci směřujte tam
Fórum o archivním katalogu AHMP - diskuse o (ne)fungování badatelského systému AHMP, zpřístupňovaných datech, apod.
Fórum o genetické genealogii - o testech DNA a všem souvisejícím

Rody "stěhovavých" povolání - společný projekt pro mapování mlynářů, kovářů, pivovarníků, ovčáků a dalších povolání, která se za svou prací stěhovala z místa na místo.
Rozcestník genealogických odkazů
Genebáze

Žádosti o čtení záznamů patří spíše na http://genealogie.taby.cz - tady většinou mnoho pochopení nenajdou.

Tohle je samozřejmě také pravda. Znal jsem člověka, který to neskutečně očurával a pak ho fakt nějak částečně oddlužili tím bankrotem, což bude asi něco jako píšete v úvodu. Pak to odhalení soukromí je holt daň za jejich chování.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Ano, to je všechno pravda - ale v rámci toho se dlužníkům během 5 let smázne až 70% dluhu, to už stojí za trochu toho odhalení na internetovém pranýři.
Znám osobně lidi kteří se do bankrotu dostali jen proto že byli lehkovážní a "nenažraní" - nesmyslné nákupy nepotřebných věcí na úvěr, nové auto na úvěr, bazén na klíč na úvěr, všechno na úvěr... splátky úvěru vytloukané kreditními kartami... bez reálného zhodnocení možností rodiny, následně splátky kreditních karet vytloukané nebankovními půjčkami... následně nesplácení jedněch druhých i třetích splátek... Jsou to "skuteční chudáci"? Přišli o dům, pozemek, bydlí u bratra a ještě to bude mít pokračování. Nelituju je. Neříkám že jsou takoví všichni, ale někteří ano.
Jj, mě kdysi dostalo, když jsem tam zavítal a zjistil o sousedech i vybavení baráku...
MISA 14.1.2022: Tohle je fakt neskutečné. Vždy, když sleduji, jak se nějaký blázen bojí zpřístupnit 101 let staré sčítání, tak si vzpomenu na insolvenční rejstřík. Kde tam platí GDPR? Člověk je zde úplně nahý, datum narození, bydliště, majetkové poměry, zdravotní stav, výdělky, půjčky, úplně všechno co vás napadne. Dokonce jsem to i párkrát využil při hledání lidí...to jsou skuteční chudáci, proti tomu je sčítání obyvatel 1921 opravdu neškodný čajíček. Ještě k tomu, když obsahuje z 99,99 procent zesnulé lidi.