Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyNové

Spravují:

Misa,
ClariciaReklamaFórum o Actapublica - tam směřujte příspěvky o této aplikaci, dotazy na funkčnost apod.
Fórum o eBadatelna (SOA Praha) - připomínky k této aplikaci směřujte tam
Fórum o archivním katalogu AHMP - diskuse o (ne)fungování badatelského systému AHMP, zpřístupňovaných datech, apod.
Fórum o genetické genealogii - o testech DNA a všem souvisejícím

Rody "stěhovavých" povolání - společný projekt pro mapování mlynářů, kovářů, pivovarníků, ovčáků a dalších povolání, která se za svou prací stěhovala z místa na místo.
Rozcestník genealogických odkazů
Genebáze

Žádosti o čtení záznamů patří spíše na http://genealogie.taby.cz - tady většinou mnoho pochopení nenajdou.

Díky za odkaz. No já se v tom musím nějak zorientovat, je to děsné. Před tím jsme krásně viděli všechny obce pod jednou farou a to bylo užitečné a praktické z mnoha důvodů. Doufám, že tohle pár let vydrží než bude zase nějaký jiný vizuál.
jj, Flash končí, udělali novou aplikaci otestovanou předtím jakž takž na operátech... samozřejmě to stihli tak tak, čili tohle je zatím pracovní verze, která asi dozná nějaké změny... na odkazy tam mají převodník, ale já bych počkal.
Protože předchozí verzi udělali na už tehdy zastaralém Flashi, který teď po mnohaletém avizování skončil. Buďte rád, že to nezmizlo úplně, verzi bez Flashe udělali na tu nejposlednější chvíli co mohli..
Na staré odkazy si můžete použít převodník.
Na vyhledávání dle farností Vyhledávání dle původce.
MenthaPiperita
Protože flash. Mimo jiné.
Přátelé, zdá se mi to, nebo je tohle nový web actapublica? Taková příšernost. https://www.mza.cz/actapublica/matrika/hledani_obec Musím se v tom rozkoukat, zadám Polnou a vidím jen tu ves, už ne všechny obce u farnosti. Mám v háji všechny předchozí matriční odkazy atd. Proboha proč? Fungovalo, bylo to dobré...