Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravuje:

japokReklama
DeletedAccount stručný textík: 
Rovnez odtamtud:

r_t_fish Days of wine and neuroses 18.září 2017 13:51:35
To mi připomnělo, že jsem se dlouho nepodíval na webiki oblíbeného umělce Petra Štěpánka a pořád valí bomby.

"Vzhledem k překážkám, které nám byly nakladeny do cesty, se Alternativa pro Českou republiku 2017 (ApČR) nemůže zúčastnit nadcházejících voleb do poslanecké sněmovny.
ApČR proto podporuje Realisty Petra Robejška. Je to logické, neboť naše politické programy se prakticky shodují. Zároveň doporučujeme všem svým členům, příznivcům i dosud nerozhodnutým sympatizantům pravice, aby učinili totéž.
Za možnou variantu pro antiislámsky naladěné voliče považujeme též hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury."

Odpovědět Reakce na TCO, 17.9 2017 17:47
TCO How do you do,  fellow kids?
Je to z vedlejsiho klubu o Hamplovi, arnost tam ma take nejake hezke vzpominky.
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Je mi jedno, jestli je to pravda, ale ty příměry jsou vynikající. Něco si z toho musím zapamatovat a při vhodné příležitosti ukrást.

(Když jsem začal psát tento příspěvek, hned u druhého úhozu jsem se uklepl a místo "Je" mi vyšlo "Jew". Náhoda? Nemyslím si!)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  Украину захватим!
!!!
!!!
DeletedAccount stručný textík: 
pankocka 11.září 2017 15:04:34

Asi to dam sem?

Nedavno jsem letel z Prahy do Frankfurtu, probihal boarding, sednu si na svy misto, a ctu si. Za par minut je z ulicky slyset hlasite opilecke blaboleni. Pomyslim si neco na tema „cesi na vylete“ a bliz tomu nevenuju pozornost. Blaboleni zesiluje, prochazi vedle a prilinula se s nim smes ruznych smradu. Protoze si brblbajici osoby sedaji vedle pres ulicku, kouknu a vidim ze to je Jakl se dvema podobne vypadajicima strycema. Vsichni tri prakticky nasrot (cca v deset rano).

Krome smradu me velmi zaujal Jakluv zjev: teplaky, napodobeniny crocsu, kozenkova ledvinka, ksiltovka s vypocenejma mapama pripnuta k ledvince a ta nejvic zalostna ples co jsem kdy videl, v realu opravdu nesrovnatelna i s tou nejhorsi fotkou.

Konverzace mezi strejci bylo vypraveni si neuveritelne vylhanych historek z cestovani („a tenkrat s nama malem spadlo letadlo, ale pilot to dal na strechu a proleteli jsme dva metry nad zemi“), kdo kde vypil vic piv a popularni bulsity na tema „kamarad co zna kamarada v ameru rika ze Obama je muslim.“ Od boku 30 procent konverzace behem celyho letu bylo "hele vole" a spriznene variace.

Jakluv zjev me dost prekvapil, ma asi nejakej typ postizeni – paze ma jakoby transplantovane z detske figuriny, hrozne kratke, s malinkejma rucickama a jeste mensima prstikama. Jestli ma nejaky penis, tuto, minulou a asi i predminulou dekadu ho zjevne nemusel pouzit. Celkove vypada ze hnije zevnitr a highlight kazdyho dne je kdyz se mu povede vysrat se aspon do vany.

Ty dva strejce jsem neznal, ale podle hovoru zrejme D team pricmrndavacu IVK. Kdybych kohokoliv z nich zahlidl u benzinky jak rumunskejm kamionakum nabizeji oral za bagetu, nicim by me to neprekvapilo.

At je to vic k tematu: na Andelu jsem behem posledniho roku cca 3x zahlid Hampla – bez ohledu na sezonu a pocasi ma na hlave kozenej klobouk. Asi si v nem pripada jako cinsky general Lee u Chancellorsvillu, na me spis pusobi jako vyrazena role Smutneho Rukavickare z Doktorky Quinnove.

Neuveritelny rozdil mezi velmi necharismatickym pusobenim nazivo a online chlapactvim u obou jiste nebude bez Freudovskeho vysvetleni/predchozi debaty na tomto miste.
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Vašek junior jede!
 
Aš je budu mýt!
TCO How do you do,  fellow kids?
It's complicated.
Vox populi, vox dei
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  Украину захватим!
je to ako zdroguvanie
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  Украину захватим!
No, ne že by AfD od Tomského byli tak moc odlišní.
DeletedAccount stručný textík: 
Poro?
cichlasoma_meeki  
to už tu guyver dření léta, tyhle jejich gumový mimina..
DeletedAccount stručný textík: 
Neda mi to, jeste tenhle
 
DeletedAccount stručný textík: 
 
TCO How do you do,  fellow kids?
Omg.
CYWE
Ajo!!!
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  Украину захватим!
!!!