Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzično

Spravuje:

japokReklama
jony sdílejte než zemřete! 
 
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Konference s názvem „Ukrajina – dva roky od událostí na Majdanu a v Oděse“ se konala v Praze 25. dubna 2016. Vystoupili na ní přední odborníci z různých oblastí – od historie pres politologii, zpravodajské služby – po pedagogiku a média. Jejich příspěvky tvoří první oddíl tohoto sborníku. Protože se vesměs jedná o autory, kteří se problematice konfliktu v neklidné geopolitické zóně na pomezí Ruska a západní Evropy věnují dlouhodobě, zařadili jsme pro srovnání a kontinuitu do druhé části sborníku několik dalších textů, které ukazují jednotlivé etapy vývoje ukrajinského konfliktu a jednotlivé aspekty a úhly pohledu na ně, a to z pera našich i zahraničních autorů. Obsahově tento sborník navazuje na úspěšný sborník Rusko včera, dnes a zítra, který vyšel poprvé na sklonku roku 2014 a od té doby ještě ve dvou dotiscích. Je zřejmé, že tuto problematiku naše odborná i laická veřejnost vnímá velmi pozorně a citlivě a že dobře chápe úzké souvislosti mezi děním na Ukrajině a geopolitickou dynamikou celé dnešní Evropy i světa

jasně, máte pravdu, mažu se
 
Algeroth  
gumatex
Reakce na | Vlákno  
TCO Pravda, láska a sirotci   něch idů do piče.
Nenapsala.
gumatex že jsem KOKOT nepište, už to vím 
Napsala knihu "Ukrajina - Dva roky po Majdanu a Oděse", musím přečíst, neznal jsem (už kvůli tomu, že pan TCO si od ní nebyl schopen nic přečíst)
 
dotyčný příspěvek smazán
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
Myslím si totéž co tigr, taky mám ban?
w_o_o_d_y  
ne.
Reakce na | Vlákno  
TCO Pravda, láska a sirotci   něch idů do piče.
Ja mel Spencer nekde na urovni Kollera, Ivana Davida, Stwora a podobnych bizarnich postavicek. Zastankyne Ruska, Asada s bizarnim uvazovanim, ale zase nijak zajimavym, vlastne jak pise tigr. Ale taky pravda, ze jsem poslednich 15 let nebyl schopny od ni precist vic nez par vet.

Prehlizel jsem ohlledne ni neco zajimaveho/duleziteho?
 
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Heleď co do toho Reflexu psal(a)? Snažim se dneska si to vybavit a nejde mi to.
Reakce na | Vlákno  
tigr_papirosowy1  
To jsem to ještě rozvedl velice slušně a mírně, asi bych měl zdůraznit že velká část její práce spočívala v bagatelizování nebo zamlčování válečných zločinů, popřípadě v jejich podpoře, a přímých lžích o nich.
tigr_papirosowy1  
Ty jsi taková bábovka, Japoku.
Tigr ban, podařilo se mu mě znechutit ještě víc než obvykle
 
V devadesatkach byla jednim z kmenovych redaktoru Reflexu, nez se posral, pak v Mladem Svete, no a pak teprve ji Troska hrablo. Ale to se tady stalo vic zajimavym lidem.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  kvalitní Česko
Já jsem ji zažil jenom jak v průběhu dlouhých let, jako posledních možná deseti, psala vyslovenou propagandu pro Rusko, a potažmo režim v Sýrii. Z toho co psala bylo jasné, že má přímo psychicky nemocnou potřebu nejen být za každou cenu opakem společnosti, ale jít až do vyloženě patologické poddání se něčemu, o čem nejspíše věděla, že to není správné.
Reakce na | Vlákno  
Ty ji asi nepamatujes jeste jako celkem dobreho novinare a pak slusnou novinarku, ze?
jony sdílejte než zemřete! 
Zemřela Tereza Spencer
 
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
IMHO trefné
 
youdontknowme falešná  přezdívka
Ach, jsem dojat.
Je to halucinační blábolení ekonomické bydlenky.