Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

TanakiReklama
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Mě by hlavně zajímalo, jestli ta tvorba nesmyslných nebo nesouvisejících vět aby se obešel vědomý cenzor a racionální myšlení je záměrná nebo je to jen náhoda.

Protože jen málokterá reklama říká přímo "Kupujte cikorku od Vávry, je nejlepší!" jako to dělávaly reklamy za první republiky. Místo jsou to slogany jako: "Harmassan. Žiješ jen jednou.", "Jed na krysy Maryša - pro lepší život", "Samopaly Krupp - protože lepší je radostnější".
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Osobně mi přijde, že podvědomí bude extrahovat spíše úderné "zakázat názor". Parlamentní listy se na to budou nabalovat jako nositel této informace.
Radgost Pravda vyděsí. 
Ano, už dlouho jej šacuju na asperga.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Já si keosana pamatuju ještě z Lopuchu a myslím, že to je akorát autista.
Radgost Pravda vyděsí. 
sry, to bylo z mobilu...
Radgost Pravda vyděsí. 
V Keovi se stale mýlíte. To je prostě naprosto specifická entita, kterou musite sledovat roky, aby jste ji porozumneli.
Mně to přijde na stejné úrovni, jako když v nějakém klubu probíhá nějaký zábavný (pro jeho účastníky) flejm a pak přijde moderátor a často zcela zbytečně to utne. (Byť někdy je hranice mezi flejmem a kompostováním dost tenká).

(Jinak jsem za mageáky rád. Trochu čerstvé krve se vždy hodí.)

No, já kupříkladu pořádně nevím, kdo je z Magea. Mezi Mageáky bývají jmenováni např. Niwin a Suvr2, o kterých se domnívám, že jsem je na Okounu vídal už dlouhá léta.

Spíš se mi stává, že vidím, že někdo kompostuje nějaký z mých klubů, tak ho promažu neřeše, odkud je, a teprve potom slyším výkřiky "ty mě mažeš, protože jsem z Magea".

a rozhodně v místní kultuře nevidím nic, co by příchozí z Magea nějak ohrožovali, naopak, posilují to
Jenomže tady mluvíme o hnízdě, kde v sobě budí odpor i včely z jednoho hnízda vzájemně.
Rozdíl je jen v tom, že zatímco mezi sebou máme postoj "Chcípni debile", k vetřelcům máme postoj "Chcípni, debile z Magea"
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Jak to že ne? A co všechny ty okouňácké hlášky, charakteristické postavičky, letité vzájemné vztahy, ololy, oprásky a kartinky na které jsme všichni hrdí? A rytné rydlo? To je vosk?

Vědomě ne, vetřelec budí podvědomý odpor, jako když se do včelího hnízda dostane včela z jiného hnízda.
Polulina_Permanenta  
Taky mi přijde dost vtipný, že ten, který zde bojuje o pověst drsnýho chlapáka, okolo vidí zlý bezcitný ženský (a to i v někom tak hodným, jako je Wiriel) a ten, co tak maká na tom, aby se předvedl jako inteligentní, avšak empatický a chápavý jedinec, ze sebe spolehlivě dělá debila skoro všude, kam se vrtne. Ale můžou za to okouni, aneb ego obranné mechanismy i ve virtuálnu npkc.
 
Polulina_Permanenta  
já v tom čuju ještě takový patriarchálně sexistický šoviniamus, že si z těch jejich "moudrejch" řečí (a teď mysím konkrétně Favorita, Niwina a Keosana) nesednou na prdel ani ženský, je troška zneklidňuje.
Nebo jinak, slávisti se taky nebojí, že je nahradí sparťani. Potřebují je
kultakutri pomocné vědy historické! 
Přeskupí se naše (okoun) a cizí (mageo) na nové naše (okoun a mageo) a nové cizí (novější náplavy, cizejší než mageáci). Šukana nováčků pokračuje.
Na Okounu není žádná kultura :)
Vážně myslíš, že tady má někdo strach, že FAVORIT vytlačí Jeromka a hejty okouňácké vytlačí hejty mageácké?
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
To by mě zajímalo, jestli by fungoval integrační experiment, např. vytvořením nějakého společného nepřítele.
von_Zeppelin Oliheň Beznaděje  pclib php framework
Je to možné, že se rozruch vytváří jen za účasti některých individuí, která jsou tím pádem nejvíc vidět. V tom bude nějaký bias...

Anebo je to atavistický reflex obrany vlastního teritoria. Podezřelí cizí příchozí produkují vibrace, které jsou odlišné od zvyklostí hnízda, a tím budí obavu, že by se mohli usadit a začít přetvářet prostředí k obrazu svého, cizího hnízda a nakonec by imigrantská kultura převládla a pohltila kulturu starousedlíků.

Hnízdo se tudíž počíná bránit. Mladé, vyzývavé samičky vyrážejí a ňafají na vetřelce, provázené indiferentním mručením tlupy v pozadí. Vetřelci se stáčejí do obranného klubka a apelují na kulturu diskuze, rozumnou argumentaci a podobně.
No, já třeba na sobě nějaké projevy okouního supremacismu se znepokojením sleduju.
Věřím, že spousta mageáků je slušných a inteligentních lidí a ze srdce jim přeju, že se dostali z toho nepoměrně horšího místa, kterým Mageo nepochybně bylo.
Jinak tu ale imho sledujeme projevy standardní okouní šukany nováčků, předtím, než se po nováčci buď dostatečně nezklidní, nebo jim definitivně jebne.
Polulina_Permanenta  
Všichni ne, někteří zapadli celkem v pohodě. Já vnímám pnutí okolo expertů typu "sice sem to tu nečetl, ale jedinej mám pravdu a teď vám to vysvětlim".