Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyDomácí mazlíčkové

Spravuje:

pretty.womanReklamaDo políčka Titulek Vašeho příspěvku vyplňte prosím název plemene.Nezapomeňte prosím uvést vaše kontaktní údaje. Chcete-li vkládat fotku z webu, je to možné přes příkaz IMG SRC. Chcete-li si vyhledat pouze inzeráty konkrétního plemene, vyplňte název do políčka Hledaný výraz Navštivte naše stránky www.psi.mysteria.cz

bradlo.tuma  
Flat Coated Retriever
Prodám štěňata s PP barva čokoládově hnědá.Perfektní exteriér po špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni a oba mají nulovou dysplazii kloubů.Odběr možný ihned..Bližšší info.na tel.737904751.
 
bradlo.tuma  
Parson Russell Terier
Prodám štěňata s PP barva trikolor.Perfektní exteriér.Rodiče jsou lovecky vedeni,oba mají vyšetření očního pozadí a pately.Obojí negativní.Odběr bude 5.9.2018.Bližší informace na 737904751.
 
bradlo.tuma  
Německý Křepelák
DARUJI fenku s PP ,barva bílohnědá,věk 7,5 roku.Perfektní exteriér,nulová dysplazie kloubů,výborný zdravotní stav.Je lovecky vedená.3x lovecké zkoušky,výstavy CAJC,BOB.Bližší info.na tel.604859814.
 
Německý Křepelák
Prodám štěňata s PP,barva bílohnědá po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni.Dysplazie kloubů je nulová.Výstavy : matka CAJC,BOB, lovecké zkoušky PZ,ZV. Otec výstavy:CAC,CAJC,CACIB,BOB,Český šampion,lovecké zkoušky ZV,ZVP,PZ,KVZ. Odběr bude 23.12.2015.Bližší informace na tel,737904751 nebo 604859814.
 
Mrkněte sem, tam byste si měla Lucíí vybrat: http://www.psigalaxie.cz/retrivri-slidici-a-vodni-psy
josefhrebicek Hřebíček je dobrý na zuby.  hřebíček
 
bradlo.tuma  
Flat Coated Retriever
Prodám štěňata s PP, barva čokoládově hnědá po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba mají hnědé oko a oba jsou lovecky vedeni.Dysplazie kloubů je nulová.Odběr bude.13.5.2015. Bližší informace na tel.737904751 nebo 604859814.
 
josef.barta9  
Mops
Hledám mopse za rozumnou cenu. Nemusí mít papíry, ale chtěl bych vidět jeho rodiče. josef.barta9@atlas.cz
 
pretty.woman Máme doma zvěřinec...  Psí mysteria
Beauceron
CHS Psi Mysteria přijímá rezervace na štěňátka plemene beauceron - francouzský ovčák v barvě černá s pálením i harlekýn. Nepříbuzné spojení. Oba rodiče výstavně velmi úspěšní, zdravotně vyšetřeni, pracovně vedení. Oba z perfektních zahraničních linií. Štěňátka vhodná na chov i výstavy nebo práci - služební výcvik, pasení, agility ale i jako impozantní společník do rodiny a hlídač pro vyrovnaného majitele. Plemeno vzhledově typu rhodéský ridgeback, rotwailer, dobrman, ale s možností celoročního bydlení venku. Očekáváme kvalitní štěňata s pěknou mohutnou stavbou těla, sytým pálením, hustou a dlouhou srstí, perfektní povahou! Prioritou pro nás je výborné zdraví, nekonfliktní, sebevědomá povaha se zájem o práci, typický vzhled. Budoucím majitelům poradíme, pomůžeme. Zvyklí na děti a domácí zvířata. Více info na webu www.psi.mysteria.cz Předpokládané datum narození 11.4.2014 Cena dle kvality.
 
Tanika Pejskařka 
Puli bez pp plemeno s dredama
Nabizím vážným zájemcům krásná černá štěńátka po rodičích s pp plemeno s dlouhýma dredama nelíná nečešese očkovaná odčervená čipovaná europas stáří 4,5 měsíce info na 607715467
 
bradlo.tuma  
FLAT COATED RETRIEVER
Prodám štěňata s PP barva čokoládově hnědá po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni.Oba mají nulovou dyslpazii kloubů.Odběr možný ihned. Bližší informace na tel.737904751 nebo 604859814.
 
bradlo.tuma  
LABRADOR RETRIEVER
Prodám štěňata s PP barva čokoládově hnědá po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni.Oba mají nulovou dysplazii kloubů.Odběr bude 15.6.2012.Bližší informace na tel.737904751 nebo 604859814.
 
psí a kočičí granule se slevou
na http://malaeny.blog.cz
 
Pallando Já se vrátím... a se mnou přijde zákon!  hubnoucí blog...
Pes přítel člověka
Měl by někdo zájem o nová, starší a stará:-)) čísla tohohle časopisu? Zatím nemám přesný přehled, které ročníky mám a jestli jsou úplně kompletní, jenom zjišťuji případný zájem, aby mi to vůbec stálo za to třídit. Při osobním převzetí (Ostrava) zdarma, jinak za cenu poštovného (samozřejmě kdyby mi za to někdo něco vnucoval tak nepohrdnu:-))). Když tak do pošty, pokud možno v co nejkratším termínu.
 
Jen takové sdělení, kdyby někdo sháněl štěně jezevčíka s PP:
chovatel loveckých psů (od kterého máme našeho báječného špringra),
má ještě volná tři štěňátka jezevčíka hladkosrstého černého s pálením (nar. 14.10.2011)
Pokud by měl někdo zájem, pošlu kontakt.
Chovatele doporučuji, má velice dobře vedené chovy a je zkušený. A pokud mohu soudit, nestanoví si přemrštěnou cenu...spíše mu záleží na tom, aby štěňata přišla do dobrého prostředí...
 
Dobrman krásná zdravá štěňátka s rodokmenem
Krásná zdravá štěňátka dobrmanů s PP po vynikajících rodičích, oba rodiče pracovní zkoušky, negativní zdravotní testy. Pejsky i fenečky černá a hnědá s pálením. Štěňata mají velmi hezký exteriér, velkou chuť k práci. Mají vyrovnanou povahu, jsou i zároveň temperamentní. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psi, kočky, lidi, děti, jsou kompletně očkováná, odčervená, tetovaná a čipovaná s Pet pasem, vše podle předpisů EU. Jsou zvyklá na pestrou stravu a mají základní hygienické návyky. Malí dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí společníci, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. Více na www.halitpasa.wbs.cz. Výhodná cena dohodou, tel: 608209292
 
pretty.woman Máme doma zvěřinec...  Psí mysteria
BEAUCERON ŠTĚŇATA!
CHS Psi Mysteria přijímá rezervace na štěňátka plemene beauceron - francouzský ovčák v barvě černá s pálením i harlekýn. Nepříbuzné spojení. Oba rodiče výstavně úspěšní, zdravotně vyšetřeni dkk, dlk 0/0, pracovně vedení. Oba z perfektních zahraničních linií (itálie, španělsko, francie..) Štěňátka vhodná na chov i výstavy nebo práci - služební výcvik, pasení, agility ale i jako impozantní společník do rodiny a hlídač pro vyrovnaného majitele. Plemeno vzhledově typu rhodéský ridgeback, rotwailer, dobrman, ale s možností celoročního bydlení venku. Očekáváme kvalitní štěňata s pěknou mohutnou stavbou těla, sytým pálením, hustou a dlouhou srstí, perfektní povahou! Prioritou pro nás je výborné zdraví, nekonfliktní, sebevědomá povaha se zájem o práci, typický vzhled. Budoucím majitelům poradíme, pomůžeme. Zvyklí na děti a domácí zvířata. Více info na webu www.psi.mysteria.cz
 
bradlo.tuma  
FLAT COATED RETRIEVER
Prodám štěňata s PP barva hnědá a černá po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni a oba mají nulovou dysplazii kyčelních kloubů.Odběr bude začátkem srpna 2011.Bližší informace na tel.737904751 nebo 604859814.
 
bradlo.tuma  
PARSON RUSSELL TERIER
Prodám štěňata s PP barva trikolor po exterierově a pracovně špičkových rodičích.Oba jsou lovecky vedeni.Odběr 12.8.2011.Bližší informace na tel.737904751 nebo 604859814.
 
Dobry den , my by jsme měli zájem o fenku Dobrmana , prosím Vas o sděleni o její povaze , zda je vhodná k rodině a většiho vzrůstu? my psa 4 leteho , a velkou zahradu .S pozdravem Arghir tel 736172973