Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládeži

Spravuje:

ziasystemsReklamaNa světě je vědecky popsáno přes 1,8 miliónu druhů rostlin, hub a živočichů. To by v tom byl čert aby se mezi nimi nenašlo nějaké zajímavé téma k diskuzi.

Tento klub je určen zejména pro dotazy týkající se různých organismů ("boha jeho co je tohle za neřáda a kouše to?" atp.) či biologie samotné, lze sem dávat odkazy na různé zajímavé články, postovat videa a obrázky. Rád bych se naopak vyhnul příliš politickým, náboženským a oteplovacím diskuzím, na ty tu jsou jiné kluby, děkuji. Nicméně není nutné být naprosto seriózní, že. Hrát s kamením si lze zde.

Tolik k tomu co by tady mělo být, trochu se bojím toho co tady ve skutečnosti bude.

diky, vicemene nahoda... teda cely to trvalo tak ctyricet vterin, zacali se kockovat tak dveste metru od nas a koncili primo nad nama, mit nasazenej nejakej modernejsi objektiv, tak mam mnohem vic fotek, takhle sem mel desitky abstraktnich veci a tyhle pouzitelny tri ctyri... jenze modernejsi objektiv je v opravne a ma velmi nejisty osud... a vrany a lunaci na tomhle miste zijou vedle sebe furt, tak pocitam, ze takovejhle vyjevu bude probihat vicero asi furt
george_killer  
Jo. Mate pravdu, smazal jsem se.
V úvodu k fotkám se píše vrána tlustozobá.
!!!

Tu vránu jste tam poslal cvičenou, to jinak není možný, takhle to vyfotit.

OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Luňák je takovéhle megazvíře? Nevímproč jsem si ho vždycky představoval menšího. Každopádně záběry souboje spektakulární!
včela medonosná, lejsek nádherný x 3, lejsek modrobílý (na toho si eště musím políčit, je krásně modrobilej, na fotce moc nevidno), bulbulčík japonský x 2, strhaná sýkora japonská, otrhaný luňák hnědý se nachomejtl do revíru vrány tlustozobé a byl bez pardónu vykázán a nakonec strnad rákosní