Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyO jídle, vaření a gurmánství

Spravuje:

FredieReklamaO příkrmech a jídle malých dětí.

Respektujte navzájem přesvědčení druhých o vhodnosti či nevhodnosti konkrétních potravin, flejmy sem nepatří - prostě si vybírejte, co vám vyhovuje, zbytku si nevšímejte. Vítány jsou konkrétní recepty, tipy na uskladňování, na kvalitní prodejce, kuchařské knihy atd.

Pokud máte zkušenosti s konkrétní dietou či specifickým jídelníčkem, uvádějte to při vkládání receptů do řádku "nadpis vašeho příspěvku" (např. bezlepkové, nenadýmavé, bez laktózy, vegetariánské, ...), usnadníte tím zpětné vyhledávání ve starších příspěvcích.

Další kluby:
Mateřská dovolená
Výchova dětí
Fotky našich dětí

Mohlo by se hodit:
www.kojeni.cz
www.kojeni.net
www.rodina.cz
varimedetem.cz/
www.maminkam.cz/recepty-na-prikrmy


Zkuste napřed v menším množství různé varianty a pak uvidíte, co jak chutná. A loupu ručně, ale víc než pár kilo najednou nedělám, a to není problém. A nějaká jabka můžete dovézt do moštárny, mošt se taky využije, ne?
Nehrotíme prakticky nic. Jablka jsou docela vyzrálá, tak ani přislazovat netřeba. Jen se děsím toho loupání. Používá někdo loupací verk? K té hromadě jablek momentálně nic na kombinování nemám (švestky jsem nechal opadat, snad metrák), ale vlastně není problém přikoupit.
Jo, to se nabízí, ale ještě mu ji nedávám.
U nás frčí do čistých jablek skořice.
Tak to by pro mě bylo to samé. Záleží na tom, jak moc hrotíte zavádění potravin jako je cukr nebo jiná sladidla, různá koření a tak. Já vesele hrotím, takže jsem dělala klasicky jen ovoce - jablka jsem okrájela a vykrájela, povařila, rozmixovala, naplnila do skleniček a zavařila. Ale samotná jablka jsem moc nedělala, protože to synovi chutná ze všech variant nejméně - z aktuálně zrajícího ovoce se nám osvědčila jablka + hrušky + švestky, ta je fakt dobrá, cukru netřeba, klidně bych to jedla sama, akorát jak na potvoru to dojídá. Švestky jsem dávala i se slupkou, broskve a meruňky taktéž (ty jsem taky dělala půl na půl s jablky, ať to není úplně tekuté).
V tom případě asi vícero receptů. Týká se nás věkové rozpětí od počátku příkrmování nekojených dětí do cca roku.
Záleží, kdo je cílová skupina.
Proběhl tady recept na osvědčenou jablečnou přesnídávku? Urodilo se nám letos nadmíru a je třeba to nějak zpracovat.