Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyO jídle, vaření a gurmánství

Spravuje:

Fredie



Reklama



O příkrmech a jídle malých dětí.

Respektujte navzájem přesvědčení druhých o vhodnosti či nevhodnosti konkrétních potravin, flejmy sem nepatří - prostě si vybírejte, co vám vyhovuje, zbytku si nevšímejte. Vítány jsou konkrétní recepty, tipy na uskladňování, na kvalitní prodejce, kuchařské knihy atd.

Pokud máte zkušenosti s konkrétní dietou či specifickým jídelníčkem, uvádějte to při vkládání receptů do řádku "nadpis vašeho příspěvku" (např. bezlepkové, nenadýmavé, bez laktózy, vegetariánské, ...), usnadníte tím zpětné vyhledávání ve starších příspěvcích.

Další kluby:
Mateřská dovolená
Výchova dětí
Fotky našich dětí

Mohlo by se hodit:
www.kojeni.cz
www.kojeni.net
www.rodina.cz
varimedetem.cz/
www.maminkam.cz/recepty-na-prikrmy


Moje děti jsou od narození na umělém mléce a aspoň ten starší je popelnice taky. Já to ale interpretuju tak, že děsně dobře vařím.
Já má všechny děti jak bezedné popelnice. Říkám si, jestli nehraje roli i to, že mám problémy s dostatkem mléka. Že "trpěly" hlady a teď jak mají možnost něco sežrat, nic je nezastaví. Tenhle syndrom mívají často útulková zvířata, která strádala na ulici... :)
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Stav po mesici - mrne basti vsechno, co ma, zeleninu, ovoce, maso. Dneska rano poprve vypila i UM, asi uz mela vazne hlad, ja mam mlika cim dal min, tak mi trochu spadl (dalsi) kamen ze srdce.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Hlasim, ze ke kasi zatim milost dostaly i mrkev a brambory. Pastinak je v poradi, ten otestujem o vikendu.