Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyO jídle, vaření a gurmánství

Spravuje:

FredieReklamaO příkrmech a jídle malých dětí.

Respektujte navzájem přesvědčení druhých o vhodnosti či nevhodnosti konkrétních potravin, flejmy sem nepatří - prostě si vybírejte, co vám vyhovuje, zbytku si nevšímejte. Vítány jsou konkrétní recepty, tipy na uskladňování, na kvalitní prodejce, kuchařské knihy atd.

Pokud máte zkušenosti s konkrétní dietou či specifickým jídelníčkem, uvádějte to při vkládání receptů do řádku "nadpis vašeho příspěvku" (např. bezlepkové, nenadýmavé, bez laktózy, vegetariánské, ...), usnadníte tím zpětné vyhledávání ve starších příspěvcích.

Další kluby:
Mateřská dovolená
Výchova dětí
Fotky našich dětí

Mohlo by se hodit:
www.kojeni.cz
www.kojeni.net
www.rodina.cz
varimedetem.cz/
www.maminkam.cz/recepty-na-prikrmy


Nepokousej. Vyzkouseno za vas. (Krom toho to pak musi jist rodicove a je to desne dobry a jde to na tloustku.)
Nám došly piškoty. Takže píct se je pokoušet nebudu:)
Postesk
Dosly nam zasoby dovezenych Pribinacku, i vyrobila jsem domaci - tvarohu nemajic, tak z ricotty - a deti to odmitly. Pche.
 
Zkuste napřed v menším množství různé varianty a pak uvidíte, co jak chutná. A loupu ručně, ale víc než pár kilo najednou nedělám, a to není problém. A nějaká jabka můžete dovézt do moštárny, mošt se taky využije, ne?
Nehrotíme prakticky nic. Jablka jsou docela vyzrálá, tak ani přislazovat netřeba. Jen se děsím toho loupání. Používá někdo loupací verk? K té hromadě jablek momentálně nic na kombinování nemám (švestky jsem nechal opadat, snad metrák), ale vlastně není problém přikoupit.
Jo, to se nabízí, ale ještě mu ji nedávám.
U nás frčí do čistých jablek skořice.
Tak to by pro mě bylo to samé. Záleží na tom, jak moc hrotíte zavádění potravin jako je cukr nebo jiná sladidla, různá koření a tak. Já vesele hrotím, takže jsem dělala klasicky jen ovoce - jablka jsem okrájela a vykrájela, povařila, rozmixovala, naplnila do skleniček a zavařila. Ale samotná jablka jsem moc nedělala, protože to synovi chutná ze všech variant nejméně - z aktuálně zrajícího ovoce se nám osvědčila jablka + hrušky + švestky, ta je fakt dobrá, cukru netřeba, klidně bych to jedla sama, akorát jak na potvoru to dojídá. Švestky jsem dávala i se slupkou, broskve a meruňky taktéž (ty jsem taky dělala půl na půl s jablky, ať to není úplně tekuté).
V tom případě asi vícero receptů. Týká se nás věkové rozpětí od počátku příkrmování nekojených dětí do cca roku.
Záleží, kdo je cílová skupina.
Proběhl tady recept na osvědčenou jablečnou přesnídávku? Urodilo se nám letos nadmíru a je třeba to nějak zpracovat.
 
Moje děti jsou od narození na umělém mléce a aspoň ten starší je popelnice taky. Já to ale interpretuju tak, že děsně dobře vařím.
Já má všechny děti jak bezedné popelnice. Říkám si, jestli nehraje roli i to, že mám problémy s dostatkem mléka. Že "trpěly" hlady a teď jak mají možnost něco sežrat, nic je nezastaví. Tenhle syndrom mívají často útulková zvířata, která strádala na ulici... :)
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Stav po mesici - mrne basti vsechno, co ma, zeleninu, ovoce, maso. Dneska rano poprve vypila i UM, asi uz mela vazne hlad, ja mam mlika cim dal min, tak mi trochu spadl (dalsi) kamen ze srdce.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Hlasim, ze ke kasi zatim milost dostaly i mrkev a brambory. Pastinak je v poradi, ten otestujem o vikendu.
 
Gratulki! Tak ať jí chutná i dál.
Dej jí za odměnu pribináček!
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Paráda
Skvělý :)
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor.
Kase slavi uspech, dnes zvazeno a pribrala 250 g, hura :)