Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
+111
Teichmann  
Pho U Letne, treba :)
Tranquillizer Šetřete přírodu - netiskněte tento text, 
Tak ať jen nečtu, kde se to jak zhoršilo. Kam na pho na letný?
 
Byl jsem tam naposled předloni a tehdy velmi dobře. Pokud tam jsou porad ti Japonci, tak si to asi kvalitu ryb (ale i ryze, coz je často opomijena soucast kvality sushi) drzi. Pokud vim, tak zdejsi Japonci nejvíce chodi do Katsura v Diplomatu ci MashHana na Spejchare.
ten text je jak na objednávku, takže se připojuju k dotazu spoludiskutujícího pode mnou...
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ozkoušeno?
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Binh Minh Dukelských hrdinů nebrat. Možná byli před dvěma lety standard, ale niveau trhu šlo za tu dobu významně nahoru.
Binh Minh, Praha-Holešovice
 
vysmatej_kuauik  
Míval jsem v oblibě Koriandr v Malešicích (tam, jak je centrum Oáza), ale děsně se pohoršili.
 
aha tak ja uz tam od ty doby co chodim do Hanoje nebyla.. tak mozna pohorsili
Tam jsem si davala pho casto a prislo mi ok, zadna slava ale nic hroznyho. A jejich bunbonambo taky. Jmenuje se to Binh Minh nebo tak nejak
(jinak ono už je to fakt dlouho, byl jsem tam, když byla ve Veletržáku ta velký rykrovská výstava, takže někdy v létě 2016... od té doby se tam těch týmů mohlo vystřídat několik... no možná jsem měl nechat kostlivce spát... tak asi jako bych nic neřekl, odvážnější jedinci mohou oprubovat a podat zprávu o současnějším stavu věcí)
Na podzim se v Banh Minh zmenil viet. tym, ale nevim, zda k lepšímu. Dobra mne prijde ta nova na Leten. nam. (roh Veletrzni) Tumi Restaurant. Prijemna obsluha a siroky vyber.
no já tam měl vodové nedobré pho s divným flaksovatým masem a jen nejnutnějším minimem všeho ostatního, jen aby se neřeklo... když to srovnám s tím, jak pho vypadá a chutná třeba v Anglické, tak to byl fakt tristní zážitek.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Já tam totiž byla tak nějak loni zjara, dal si tam se mnou sraz kamarád, který tam vážil cestu až ze Žižkova, že to prý stojí za návštěvu. Nebylo to nic, co bych nějak vehementně doporučovala dál, ale na rychlý oběd mi to přišlo v pohodě a nesmažené závitky tam měli mnohem lepší než naši lokální Vietnamci (což není zas až takové umění). Ale dávala jsem si pravda jenom thajskou polívku a ty závitky.
jo, to bude ono, naproti je stanice tram ve směru od nábřeží Kpt. Jaroše... a teda zpráva o stavu je už víc než rok stará... ale hlásit se to musí.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Které to tam je? Takový ten dlouhý, úzký, směrem do nitra baráku směřující podnik naproti stanici tramvaje, skoro vedle bývalé záchranky? (bývala tam kdysi vinárna U Hroznu)
 
ještě k tomu pho - Asia fast food v Dukelských hrdinů hned u Strossmayeráku NEBRAT, Pho nedobré, jalové, obsluha prudivá a vůbec. (Vlezl jsem tam kdysi náhodou, normálně se podobnému typu podniků vyhýbám napříč gastronomiemi...)
 
El Pablo znate?
 
:*