Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Tranquillizer Šetřete přírodu - netiskněte tento text, 
Botanica? Byl jsem tam tedy jen jednou na obědě, ale večeři chci někdy zkusit.
ocs sine ira et studio  OCSite
Hledám nějaký příjemný podnik v Podolí či v okolí (možno případně i nahoře na Pankráci, nebo pak dále směrem k jihu, ale ne moc daleko za Jižní spojku), na večer 30. t. m.; za doporučení budu vděčný.

„Příjemný“ definujeme nějak zhruba jako tiché a hezké prostředí, styl raději tak nějak klasický než Expo 58 či hůře, typ „místnůstky rozdělené aspoň opticky“ lepší, než typ „nádražní hala plná stolů“; hudba buď žádná nebo živá nebo aspoň nějaký reprodukovaný Vivaldi, ale prosím ne radio s reklamami; TV není v dohledu ani doslechu žádná; dobrá kuchyně, dobře zásobený vinný sklep, a příjemná a funkční obsluha. Bude nás tak cca 6-10, a přijedeme minimálně dvěma, možná více auty, takže je třeba, aby se tam dalo také nějak slušně parkovat.

Podolka sice je na úplně přesně ideálním místě, nicméně už jsme ji vyzkoušeli, a ani prostředí, ani jídlo, ani obsluha v nás fakt nezanechaly pocit velkého nadšení. Místně by se tam dobře vešla i Villa Voyta; ale ta se, obávám se, nějak neustále zhoršuje — ještě 2012 to šlo, ale když jsme tam byli někdy předloni naposled, byla obsluha tak totálně děsivá, že jsme tam nechali ležet peníze, sebrali jsme se, a šli jsme jinam :(

 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Není to jen makedonská pračka?
Parkrat jsem tam byl, nebylo to teda uplne z lacinyho kraje, ale kvalita odpovidala a mokrym hadrem jsem nedostal, nejake historky?
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Jestli se přestěhovali i s obsluhou, tak mnoho štěstí.
Milleme
se po prestehovani do Klimentske otvira 2. ledna
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
To je dobrý způsob, jak získat rybí parazity.
Co to je cerstva ryba?
Víš ale, že sushi se nedělá z čerstvých ryb, že jo?
Jo Bělehradská už je tak rok nově. Sushi jsem tam neměl, protože to podle mě patří tam, kde jsou čerstvé ryby, tedy k moři (póza). A jinak to byl jeden z prvních fastfoodů "nové čínské vlny", které se vynořily na přelomu století. Bydlím 200 metrů odtamtud a vždycky, když jsem si tam něco dal, tak to byla horní hranice, kam jsem byl schopen to jídlo ještě donést v těle. Fungovalo to superrychle. Pak jsem tam tak deset let nebyl a asi před měsícem jsem si tam dal zkusmo nudlovou polévku s mořskými plody a musím říct, že mají stále stejných kvalit. Tak zas za deset let. Ale může to být jenom moje citlivost na glutamáty a jiné chemie.
 
Ha!
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Já jsem právě šla kolem někdy minulý týden a vypadalo to velmi restauracovitě, až tak, že bych se divila, kdyby měli záchody vedle. Díky za průzkum. (Brumlovka je pro nás už dost z ruky, to se spíš ocitnem v tom Liberci)
radamec Staňte se členy  FRA
Díky za tip. Nahlédl jsem do Bělehradské a vypadá to, že jsou čerstvě přestěhovaní do vedlejšího vchodu. Je to nově zařízené a záchody tam rozhodně jsou.
 
Jo a eště version všední den mají přes poledne levnější snez co muzes (zas v tom za normální cenu jezdí výrazně víc ryb).
Právě ta Brumlovka je mně sympatičtější. Vem je tam. Mají super rýžu, často jezdí maso, jsou milí a tak. To platí pro oboje. Bělehradská neměla vlastní hajzl, museli jsme vedle do hospody, pokud si dobře pamatuju. Ale byli jsme tam tak před rokem.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Hele, to jsem se chtěla zeptat: invain tu nedávno psala, že Baifu (konkrétně to v Bělehradské) je dobré running sushi. Znamená to, že je tam nějak solidnější výběr než jinde? Taky v tom nejsem úplně honěná, neb jsem tento typ podniku nikdy nevyhledávala, ale nedávno jsme byli poprvé na running sushi s dětma a byl to tak boží zážitek je sledovat, že bych si to ráda někdy zopakovala. Akorát bych příště radši něco jiného něž OC Forum Liberec.
(můžeš si sednout dejme tomu ve čtyřech lidech k running pásu a z toho dva si objednají něco jiného z menu).
Baifu na Brumlovce má running pás a vedle něj dostatek normálních stolků, kde si vybereš z karty.
radamec Staňte se členy  FRA
Hloupý začátečnický dotaz. Existuje nějaké running suši, které by zároveň bylo trochu decentní restaurací, nebo jsou to z podstaty všecko jen kouty v obchodních centrech? Díky.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Včera jsme byli zase v Jam&Co v Krymské a bylo to zase úplně super.

Jo a dobrej lifehack: Dát si místo hlavního jídla hromadu předkrmů (já se dobře najedla ze třech) a ideálně je nasdílet se spolustolovníky. Ne nadarmo tam mají předkrmy vedené jako "tapas".