Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Koštovna u Počtů - tam jsem chodil hlavně, páč se tam smělo kouřit, útulno tam moc nebylo (zdejší Leteňáci použili, tuším, termín paysel)

Sova by asi šla - když tam nemají zavíračku, tak lze očekávat, že budou mít otevřeno dlouho, že?

A teď jsem si vzpomněl - jaký je ten bar Elbow room ve Veletržní?
(byť to není na tramvaji)
Koštovna u Počtů, Milady Horákové 47? Nebo nahoře Zaletna sova
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
V Holešovickém pivovaru, jak tam Želé opustilo politiku?
Esli jo, tak spíš něco komornějšího...
(asi by to mohlo být i na Letný, pokud by to bylo blízko tramvaje)
Avion?
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Kam zajít na víno v okolí Holešovické tržnice kol 10. večer?
Cca 6 lidí, kteří se budou ofrňovat, že je to drahý nad jakoukoli cenou, ale chtěli by, aby to bylo jako La Bottega v Tusarově...cha?!
 
Díky za tipy!
 
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Jinak teda strašně dobře vaří v Místě v Bubenečské. A vegetariánských jídel myslím mají povícero.

http://www.mistoprovas.cz
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Při vší úctě k tomu pánovi, který je hrozně sympatický sektář - nedávno jsem to zas prověřila, a on (nebo kdo to tam působí v kuchyni) prostě neumí vařit, a Loving Hut je to nesrovnatelný, i když zjevně nvařej podle stejné kuchařky.

Jestli se teda počítají i rychložrádelny, tak bych čerstvě doporučilůa VeganLand na Hradčanské, na té "hradčanské" straně Milady Horákové. Někdo to nedávno doporučoval, tak jsem to byla vyzkoušet, a z jejich samoobslužného bufetu jsem byla velmi nadšená, hlavně z mangového salátu.
Nevím, jestli myslíš Břevnovskou čajovnu (od zastávky Marjánka maličko do centra a dokopce). Ta hodně měnila názvy, majitele i provozovatele, ale většinou to tam bylo fajn. Nevím teda, jestli ještě funguje.
Vegetka v Kafkově ulici. Jsou to ty sektáři, co maj Loving Hut.
Aranel get up, get out,  you lazy lout
Ne moc kravál, jestli si dobře pamatuju, ale někdy tam snad ani nic nehraje... asi klidně vypnou.
a v těch Patrech 'ticho' = 'ne moc kravál', a nebo tam je opravdu ticho ve smyslu, že tam neprovozují hudební spam? (ne že bych si dělal naděje, podniky bez hudby jsou ouzkej profil, vlastně pořád v Praze vím jen o dvou)
Máte tip na nějakou vegetariánskou restauraci v Dejvicích? Nemusí být čistě vege, ale bylo by fajn mít na výběr z několika bezmasých jídel. Dík.
 
Byl, navic s hnusnym vinem, teplou kolou a nemoznou obsluhou. A stejne jsem tam byla 3x do tydne, strasne jsem to mela rada :D
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Možná je to místo prokletý (Balkon byl nejstrašnější podnik na Letný).
Tohle je fotka z webu, my to uhelny nemeli. Ale pravda, tohle si daji jako reprezentativni foto :D
jop
Jako zatahování bulek na řezu aby se nerozmatlaly náplní je nutnost, ale tady mi to přijde troška uhelné.
 
cajti Porozumění psanému textu -   víc po vás nechci ...
Poutník je z Pejhřimova ....
Salt'n'Pepa Kitchen - Praha 7
Vcera jsme byli v tom novym na Letny, co je misto kavarny Balkon no a padla tam na me nostalgie. Prostor industrialni, hnusny, hipster, studeny, zima... neda se tam fotit, svetlo je uplne modry na fotkach krz ty lampicky. Menu - vecer nam dali i snidanovy, meli asi jen 4 jidla (quiche, halusky s kurecim, testoviny s kachnim - za mě wtf + nevim a nejaky sladky a polivku), naopak se vubec nezminili, ze maj burgry a jaky, takze jsme premejsleli, ze odejdeme. Vino Merlot nebylo dobry, pivo maji nejaky prachatickyho Poutnika, to si naopak chlap pochvaloval (ale neni pivar). Na dotaz nam rekli, ze maj Dirty burger, tak jsme si ho dali (210,-), donesli velice rychle a byl skvelej, hlavne ta houska, takova pecena krupava. Maj kazdy tyden jinej. Celkove smiseny pocity, ale na burgr tam asi zajdeme znova (idealne take out)

LINK TU