Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Baifu na Brumlovce má running pás a vedle něj dostatek normálních stolků, kde si vybereš z karty.
radamec Staňte se členy  FRA
Hloupý začátečnický dotaz. Existuje nějaké running suši, které by zároveň bylo trochu decentní restaurací, nebo jsou to z podstaty všecko jen kouty v obchodních centrech? Díky.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Včera jsme byli zase v Jam&Co v Krymské a bylo to zase úplně super.

Jo a dobrej lifehack: Dát si místo hlavního jídla hromadu předkrmů (já se dobře najedla ze třech) a ideálně je nasdílet se spolustolovníky. Ne nadarmo tam mají předkrmy vedené jako "tapas".
 
 
OK díky.
 
multak12345  
Malostranská beseda
multak12345  
Popř. Hergetova cihelna
Nevíte někdo kam zajít na večeři na štědrý den? Buď širší centrum nebo pravobřežní jih (plusminus P-4, 10). Aby to nebyl úplný pajzl, ale zase ne menu za 3 litry na osobu. Děkuji pěkně.
 
Ucházející jsou na rohu Komunardů a Dělnické, ale je to klasika, těmhle se nemůžou rovnat.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
jo a mezi chlebíčky a křídly na Miladě tam bylo nějaký italobistro (nikdy jsem tam nebyl)
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
tam u vás bejvaly dobrý chlebíčky někde na rohu Komunardů (vchod) a U průhonu, ne?
Zeptej. (Před rokem a půl jsem do londýnské táhla slovenskou kamarádku a jejího maďarskokubánského přítele, nadšením se posrali oba. To už byla Letná podle mě minimálně rok zavřená.)
Tak to se v práci schválně poptám, máme je poslední tři roky na mejdanech pravidelně.
Stěhovali jsme se odtam 2014 a nějak těsně potom to zavřeli. Imho mají i dovoz, naco se s tím tahat
Tři roky? Ještě letos v květnu jsme měli v práci jejich chlebíčky. Nezdá se mi, že by se kvůli nim kolegyně táhly do Londýnské.
+ 1, dnes jsme vyzvedavali dort k narozeninám. Jen imho podražili, 1,6k za dort je už celkem nálož, tolerovala jsem dřívější plus minus litr.
Hipstawings oblibuje muj drahy, ja az tak ne. Predrazeny a presoleny kridylka v ruznych testickach. Divno testickach.
Třeba mají posu na menšiny, co já vím. Chovají se otřesně. Čokoládový kopeček nevim co je, poslali nás tam na dorty, dali jsme jim tři šance, nevyhověli. Naposled jsme byli s chlapečkem 1.zari po dlouhé době, kafe hořký, zákusky nuda. Chápu že je to ok, posuju obecné nadšení, pro kter nevidím důvod, no.
Podobně nechápu hype kolem té otřesné cukrárny pod veletržní, ta se komplet zasekla v roce 91. Dobře je to pouze v případě jahodovýho koktejlu
Já zas nechápu hejt na Erharta, byla jsem tam dnes, baby milý a rychlý a čokoládový kopeček výtečný jako vždy. A to já hned tak nějaký margarín nepozřu, když zprasit, tak pořádně.
Je to zrušený cca tři roky fyi. Teď jsou tam ty hipstawings, pro detaily ask zmetek