Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Nevíte někdo kam zajít na večeři na štědrý den? Buď širší centrum nebo pravobřežní jih (plusminus P-4, 10). Aby to nebyl úplný pajzl, ale zase ne menu za 3 litry na osobu. Děkuji pěkně.
 
Ucházející jsou na rohu Komunardů a Dělnické, ale je to klasika, těmhle se nemůžou rovnat.
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
jo a mezi chlebíčky a křídly na Miladě tam bylo nějaký italobistro (nikdy jsem tam nebyl)
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
tam u vás bejvaly dobrý chlebíčky někde na rohu Komunardů (vchod) a U průhonu, ne?
Zeptej. (Před rokem a půl jsem do londýnské táhla slovenskou kamarádku a jejího maďarskokubánského přítele, nadšením se posrali oba. To už byla Letná podle mě minimálně rok zavřená.)
Tak to se v práci schválně poptám, máme je poslední tři roky na mejdanech pravidelně.
Stěhovali jsme se odtam 2014 a nějak těsně potom to zavřeli. Imho mají i dovoz, naco se s tím tahat
Tři roky? Ještě letos v květnu jsme měli v práci jejich chlebíčky. Nezdá se mi, že by se kvůli nim kolegyně táhly do Londýnské.
+ 1, dnes jsme vyzvedavali dort k narozeninám. Jen imho podražili, 1,6k za dort je už celkem nálož, tolerovala jsem dřívější plus minus litr.
Hipstawings oblibuje muj drahy, ja az tak ne. Predrazeny a presoleny kridylka v ruznych testickach. Divno testickach.
Třeba mají posu na menšiny, co já vím. Chovají se otřesně. Čokoládový kopeček nevim co je, poslali nás tam na dorty, dali jsme jim tři šance, nevyhověli. Naposled jsme byli s chlapečkem 1.zari po dlouhé době, kafe hořký, zákusky nuda. Chápu že je to ok, posuju obecné nadšení, pro kter nevidím důvod, no.
Podobně nechápu hype kolem té otřesné cukrárny pod veletržní, ta se komplet zasekla v roce 91. Dobře je to pouze v případě jahodovýho koktejlu
Já zas nechápu hejt na Erharta, byla jsem tam dnes, baby milý a rychlý a čokoládový kopeček výtečný jako vždy. A to já hned tak nějaký margarín nepozřu, když zprasit, tak pořádně.
Je to zrušený cca tři roky fyi. Teď jsou tam ty hipstawings, pro detaily ask zmetek
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
!
Tak tam už ani nemusím, je mi líto, potvrzeno, zavřené Prima chlebíčky :/
Kua Sry pudu vedle
 
Revoluční mě taky neuchvátila, ničím, ani dorty ani zákusky, pro mě je to to samý jak Erhart - protivný baby, Všechno jim trvá a chuť po margarínu (nechápu místní lásku k erhartovi dlouhodobě). A to v té pasáži na Miladě bylo dobrý akorát v létě na ovocnou zmrzlinu. Zrovna žeru (ze zoufalství) žervé chlebíček se sušeným rajčetem od ječmínka v kotvě. Dá sa, ale taky bez nadšení, no.
Vinohradska matka ještě preziva.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Běž s tím prosím do Rychložrádelen, to mě zajímá (ale IMHO to vypadá na ty Prima chlebíčky, které teda prý, jak se tu dočítám, zavřeli...)
(pardon)