Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Hipstawings oblibuje muj drahy, ja az tak ne. Predrazeny a presoleny kridylka v ruznych testickach. Divno testickach.
Třeba mají posu na menšiny, co já vím. Chovají se otřesně. Čokoládový kopeček nevim co je, poslali nás tam na dorty, dali jsme jim tři šance, nevyhověli. Naposled jsme byli s chlapečkem 1.zari po dlouhé době, kafe hořký, zákusky nuda. Chápu že je to ok, posuju obecné nadšení, pro kter nevidím důvod, no.
Podobně nechápu hype kolem té otřesné cukrárny pod veletržní, ta se komplet zasekla v roce 91. Dobře je to pouze v případě jahodovýho koktejlu
Já zas nechápu hejt na Erharta, byla jsem tam dnes, baby milý a rychlý a čokoládový kopeček výtečný jako vždy. A to já hned tak nějaký margarín nepozřu, když zprasit, tak pořádně.
Je to zrušený cca tři roky fyi. Teď jsou tam ty hipstawings, pro detaily ask zmetek
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
!
Tak tam už ani nemusím, je mi líto, potvrzeno, zavřené Prima chlebíčky :/
Kua Sry pudu vedle
 
Revoluční mě taky neuchvátila, ničím, ani dorty ani zákusky, pro mě je to to samý jak Erhart - protivný baby, Všechno jim trvá a chuť po margarínu (nechápu místní lásku k erhartovi dlouhodobě). A to v té pasáži na Miladě bylo dobrý akorát v létě na ovocnou zmrzlinu. Zrovna žeru (ze zoufalství) žervé chlebíček se sušeným rajčetem od ječmínka v kotvě. Dá sa, ale taky bez nadšení, no.
Vinohradska matka ještě preziva.
Micana If you don't have a wristband, my man... 
Běž s tím prosím do Rychložrádelen, to mě zajímá (ale IMHO to vypadá na ty Prima chlebíčky, které teda prý, jak se tu dočítám, zavřeli...)
(pardon)
Kolegyně na firemní mejdany pravidelně nakupují někdě na Milady Horákové (počítáte to ještě do Letné?) tyhle chlebíčky a jsou opravdu skvělé plus je velký výběr. Ty obří bagety si mají péct sami. Mám zjistit přesný místo?

Oslava Grada 5/2017

Oslava, Káťa svátek

Oslava, Káťa svátek

Oslava Grada 5/2017

(rozkrajujeme si je napůl, abysme každá ochutnala co nejvíc druhů, nemůžeme si vybrat...)

janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Technická - pojďme s tím do rychložrádelen. Ať je to v budoucnu dohledatelné.
 
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
co ta bordó cukrárna/lahůdky v Revoluční na zastávce Dlouhá směr Letná?
nebo na Miladě ta důchodcovská cukrárna na Miladě v pasáži u zastávky Kamenická s kopce?
ale za tri dny zase znovuotevreli, ne?
 
Dostala jsem chuť na chlebíček blbouni :(
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Díky - aha, tak to znám. Nic proti, jedu li okolo, tak se zastavím. Hnát tam někoho zdaleka bych si ale netroufl.
Moirain za všechno se platí.. 
ten roh mne taky neuchvátil, navíc prodavačka na mne vždycky kouká jak na vraha, ať si vezmu chlebíčky s sebou, nebo si dám něco tam (ovšem brněnský zážitek jen tak něco nevyrovná, chtěla jsem si dát tři chlebíčky rovnou ke stolečku a osoba měla potřebu se 3x zeptat, jestli je to skutečně "tady", protože jsou to přece 3!!! chlebíčky (jakože strašně nemravně moc pro mne najednou a vůbec nebyly) nijak úžasné jak se snažil líčit Foursquare