Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Nepředstavuje, je to prostě grafoman.
Pardon, ale pokud si takto predstavujes kritiku, ze ktere si nekdo vezme libovolne pouceni, tak to neni ten spravny zpusob.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
i
buchfa prdenim tleskate   stenami ritne diery
Rika se kakat
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Píše se "žvýkal"
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Mne currywurst tak trochu pro mne osobně podělal známý Šváb z řeznické rodiny. Podle něj currywurst má silnou omáčku proto, aby nebylo cejtit zamdlelé vuřty s protočenou dobou spotřeby. Vzhledem k tomu, že jeho děd, otec i bratr jsou řezníci, tak mne zvyklal. Vím, že je to UL a čirá nenávist panující mezi Metzgerei a Imbissama, ale i tak...
jaz Výtvor nějakého sudetského Němce. 
Tak podělat currywurst, to už chce celkem fortel IMHO.
buchfa prdenim tleskate   stenami ritne diery
kakat
mr_x Find what you love and let it kill you. 
tldr: bylo to hnusny a s currywurst to nemelo nic spolecneho aka to muselo dat prace a pritom ...
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Díky za varování.
V Bufetu Karlín mají Oktoberfest a s tím i nějaké speciality. Dal jsem si currywurst a cítil potřebu jim napsat:

Dobrý den,

dnes jsem si od vás přes dámejídlo objednal "Currywurst s hranolkami" (dle popisu: Absolutní klasika. která na Oktoberfestu nesmí chybět. Vepřová klobása, hranolky s celerovou solí a kečup s curry. )

Objednávka byla doručena včas, zabalená, teplá, proti tomu nelze nic namítat. Ale proti tomu, co se v objednávce skrývalo, tam je nutno určité námitky vznést. Mám váš podnik rád a grilované kuře od vás je pochoutkou, kterou si vždy rád dám.

Miluji currywurst, pokaždé, když jsem v Německu nebo v Rakousku, tak miniálně jednou si tohle nezdravé jídlo dám, tedy mohu říct, že jsem se ho něco najedl. A jak mi v Praze (obzvláště při nějakém nočním tahu) tahle možnost dát si u stánku currywurst chybí, vím, že to tady zkoušela za Kotvou parta dobrodruhů, ale asi se jim to moc neujalo.

Takže jsem se zaradoval, když jsem viděl currywurst na vašem menu a objednal si ho. Prosím, ve jménu curry, wurstu i hranolku mastného, stáhněte to z nabídky. Samotnému wurstu nelze mnoho vytknout, snad jen že by mohl být jemněji namlet, méně kořeněn a hlavně nakrájen na kolečka. A taky přelit i omáčkou, která by měla být v tom nejlepším případě omáčkou a nikoliv kečupem se slabým závanem kari a ještě by to celé mělo být kari bohatě posypáno. Ale to všechno by se dalo zvládnout, kdyby nebylo těch hranolek. Polosyrové přesolené tukem perlící měkké cosi, co se nedá pojídat ani s tím (v době dosavadní sytosti) největším sebezapřením. Ta brambora měla raději hodit ručník do ringu, než být zneužita na tento šílený experiment. Chápu, že s dopravou hranolek je problém, podléhají rychlé zkáze, ale tady zkáza započala již v kuchyni a tam byla i dokončena.

Berte to, prosím, jako mírnou kritiku v mezích zákona, ale spoléháme se teď na německé zdravotnictví a to, co potřebujeme nejméně, je, aby nám Německo vyhlásilo válku, což se (ochutná-li někdo z Německa Vaši interpretaci currywurstu) může stát, v historii by se našly i malichernější důvody pro vedení války.

s pozdravem
 
Případně povolit vstup jen mužům a říkat tomu Manchester
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
nahlas!
Udělám si plovoucí konkurenci Čestru na Vltavě a nazvu ho Worcester.
 
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Starý Čestr jsem měl taky hodně rád.
mr_x: Pokud jde o Cestr, tak jsem zjevne cilovka - podle Swarmu jsem tam byl zhruba dvacetkrat a vyhovovalo mi to.
S hlukem jsem tam mel problem jedinkrat, ale to jsme prisli bez rezervace, prakticky nebyly volne zadne stoly a tak jsem sedeli kousicek od nejake rozjuchane oslavy. Ale jakmile se restaurace zacala trosku vyprazdnovat, tak nam sami nabidli presednuti, takze cajk.

Jako Kantyna je fajn tackarna, ale je to uplne neco jineho nez Cestr.
DJ Slamák Předně hlavu svatý Heleny,  velkou sklejnici čerstvý krve biskupa
sexi ritny material za nochtami
jo to je von, polystyrenovy talirky pro ceskeho ci cinskeho michelina dobry
phe jenom bib, to mel i nejakej kureci stanek v Honkongu