Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

jaaja,
Barclay

Může vás zajímatReklamaChci postupně sestavovat žebříček pražských hospod a dávat tam nějaké hvězdičky. Takže pokud vám nějaká vysloveně udělala radost, neváhejte a popište ji (nejlépe včetně adresy).

Jo, tenhle pivovar jsme taky zachraňovali v čase karantény :) Za tip dík, jídlo neznám.
marin72 marin 
minipivovar Beznoska - možná už to tu bylo, protože to fakt není žádná novinka na restaurační mapě Prahy, ale já tam byl poprvý a potěšilo - ochutnal jsem 4 různý pivka a všechny velmi slušný - a jídlo maj taky v dobré kvalitě (hospodská klasika, ale fakt neurazí), takže doporučuju, jestli budete někdy na Proseku a okolí:

https://skolicka.cz/

 
kde přesně?
Objednal jsem si dnes přes rozvážku z Winghausu na Cimburkově (poprvé) a proti Vinohradské je to dost o něčem jiném. Jestliže při objednávce z Vinohradské pořád přemýšlím, jak jsou schopni vykostit křidélka tak, že z nich udělají vcelku velké masité kousky v krásně zlatavém homogenním obalu (skoro bych je podezíral z průmyslové výroby), tak z Cimburkovi mi přivezli poloviční kousky v temných odstínech hnědé, mastné s absencí křupavosti. Zas jich bylo místo osmi dvanáct..

Majitel by si měl tu pobočku na Žižkově srovnat do latě.
Reakce na | Vlákno  
Tam by se vyjimalo Nando's, nebo alespon sveho casu celkem uchazejici kopie Na Grilu, skoda jich, taky na blbym miste..
Zlaty Dim Sumy.. :)
marin72 marin 
vyzkoušel jsem Knedlín - jeden malinový s bílou čokoládou, jen jako sladkou tečku po obědě - nebylo to špatný, těsto chutný, náplně tak akorát, ale pořád nevím, jestli se to ujme... pár lidí tam bylo a ochutnávalo - jestli se někdy vrátí, to těžko říct... já asi mimořádnej důvod mít nebudu - možná někdy zkusím něco z těch masovejch, ale že bych si tam pravidelně kupoval 4-5 kusů na oběd / večeři, to fakt ne... (a jako "jídlo do ruky" pro courající turisty taky nic moc, teče to...)
Vyhlasil to nocni starosta?
Technická - policejní hodina je od včerejška do odvolání 23:00.
 
Mně před koronapauzou chutnal ramen v Bon u Míráku.
 
Mozna tam chodi i z velvyslanectvi KLDR, ktere je kousek :-).
multak12345  
jj ja tam chodim tka ctyri a pul, ne casto, ale nesmirne rada. na ty petriny se chystam
Dik. Rano jsem to jiz take nasel.
Kitchen byl pred 5 lety prvni. Dobry je take Isai na Petrinach, ktery patri byvalemu japonskemu rediteli tovarny zda, ktery s tim seknul a splnil si svuj sen. Je to z ruky, ale v okoli bydli rada Japoncu, tak mu tam snad lide chodi.
multak12345  
ja furt cekam, co miska ramen, byla byhc moc rada, kdyby neskoncili. ale stejne mi nejvic chutove asi konvenuje kitchen ramen bar
multak12345  
multak12345  
vcera tp bylpo ve stories a dnes mezi fotkami

Kde?Dik. To je dobre! Zajdu je zkontrolovat :-). Kazdopadne nedavna ramenova cunami v Praze je asi skoncena