Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


ocs sine ira et studio  OCSite
Jen pro úplnost: Unicode mi v Macu/terminálu funguje pro čtení 100% OK, ale nemohu s diakritikou psát -- to bude, hádám, spíš chyba mého standardního telnetového klienta, než serveru. Nemám teď pokdy se v tom hrabat podrobněji, snad časem...
Šnek vztahovačnej alternativní  pošuk
Vícero vás hlásilo, že jim nejde čeština. Prověřil jsem kódování Iso a Unicode, fungují (Win kódování nemám na čem prověřit). (1) Pokud to zlobí - jste si jisti, že váš klient nebo systém opravdu nějak nepřekódovává? (2) Je tu někdo, komu nechodí čeština, a kdo NEmá WinXP?