Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Aha, pardon, nějak jsem si tenhle klub odnovil nebo co, takže jsem přehlédl, že je tu už měsíc nějaký dotaz.

Prahy běží od posledního (nedlouhého) výpadku už 177 dní nepřetržitě, takže to musel být nějaký přechodný problém někde cestou.
?
Ahoj, rád bych se zeptal, jestli Prahy aktuálně fungují. Při pokusu o připojení dostávám hlášku Unable to resolve host name for "prahy.mmh.cz:3333", code = 11001 (Host not found)