Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Nástěnka má myslím při prvních pokusech asi 5% pravděpodobnost úspěchu, a ta se zvyšuje se zvyšující se bystrostí a dalšími zkušenostmi hráče. Takže je zcela normální, že se člověk v průměru ze 20 úspěchů jednou přenese, a jinak má jen bolení hlavy.
Nástěnka v lyceu
Soustředím se na nástěnku seč můžu (asi 8 pokusů) a pořád se nemůžu přesunout do domu, přestože jsem soustředěný na správnou nástěnku...nevíte, kde by mohla být chyba?