Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Fiškuntálie opravena.
Je to chyba, jak už ve hře zvěstovalo mé andělské já.

Nejspíš to vzniklo nějakou aktualizací knihoven (za poslední dva roky jsem výrazně rozšířil možnosti popisů předmětů, například tam máme zprovozněny různé popisy podle ročního období — těmi se můžete pokochat třeba v Lyceu — nebo možnost vypnutí ASCII grafiky), kde fiškuntálie nepočítá s nějakou z nových fíčur.

Epesní fiskuntalie
Právě si hraji s epesní fiškuntálií a při prohlížení vždy vyvolám časoprostorovou díru... Je to chyba jako u ostatních věcí, nebo se jedná o "schopnost" epesní fiškuntálie?