Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


(Jen sem odkládám, že jsme to už vyřešili onlajn: člověk musí konat dobré skutky, aby se do něho démoni nevešli, ale protože to při posedlosti nejde tak dobře, tak se jako nejlepší metoda pro začátečníka ukazuje použití konec zpět a pak modlení v kapli v domě. A samozřejmě, když je u toho člověk navíc mrtvý, tak by se měl nejprve vtělit.)
Prokletí
Momentálně jsem mrtvý a taky posedlý démonem který ovládá moje pohyby. Nevíte někdo jak se toho zbavit?