Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


V zásadě jsou tři možnosti:

(1) Vyhýbat se Báruchovi.
(2) Bárucha zabít nebo nechat někým zabít, protože tím se vynuluje bojová paměť, takže nově vygenerovaný Báruch už nebude považovat Pišišvora za nepřítele. (Ale pozor, Báruch je navzdory svému šílenství svatý muž, takže jeho zabitím ztratí vrah hromadu duchovních bodů a snadno se stane kořistí démonů.)
(3) Zabít Pišišvora, tím by se to mělo vynulovat také. (Na to máme třeba jeden takový salát v Domě...)

Anebo ještě čtvrtá, taková trochu nesportovní možnost, že tam někdo z andělů nebo pokročilých měničů skočí a Bárucha resetuje.
Jak se omluvit Báruchovi?
Asi před třemi týdny lidského času jsem zaútočila na Bárucha, jelikož mi nechtěl vrátit prsten (a stále mi jej nevrací, nevím, jestli je tím pádem předpoklad, že jej mám dát jemu, špatný či správný), od té doby na mě i přes veškeré omlouvání se, objímání a uplácení (například opět prstenem), kdykoliv ho potkám, stále útočí. Co s tím? Pomoc pomoc.