Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


ocs sine ira et studio  OCSite
Zkusils napsat Luciferovi?
Ocs: Tak jsem to zkusil, a nejde to, OPU nebere PDFka.
Aha, vlastně, proč ne? OPU sice znám, ale tak nějak mě nenapadlo ho zatěžovat věcmi, které s Okounem souvisí jen nepřímo.
ocs sine ira et studio  OCSite
Asi už je to dávno passé, předlouho jsem sem nenahlédl; ale kdyby ne — OPU?
Nejjistejsi je ke nahrat na vice mist. Existuje docela dost stranek, ktere hostuji specialne pdf, ale uplne by stacilo neco jako Google Drive/Docs, Dropbox, Github, ...
Adoprdo mi právě dodal sérii map v PDF, kterou vyrobil v poslední době (Jeruzalém, Jaffa, Cesarea, Skythopolis, Gaza, Morie). Máte nápad, kam by bylo nejlepší je odložit, aby se neztratily?