Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


(Samozřejmě se také dá říci, že Ašpael to zařídí, ale ten je pro hráče přece jen trochu opruz.)
Hm, vidím, že s těmi několika novými měničskými mistry vyvstává nutnost, abych naprogramoval nějakého účinného uklízeče pro Středozemi.
Asi nejméně očekávaná společnost na vrcholku věže.

Vylézáš nahoru po žebříku. Stojíš na nízké věži, kde máš jen pár metrů od vrcholu Calenhadu skvělý rozhled po krajině. Za jeho vrcholem se na západoseverozápadě tyčí Halifirien, opačným směrem pak za táhlým údolím ční Min-rimmon. Na severu se rozpínají pláně Anórienu, jižní obzor zabírají Bílé hory. Z okrouhlé plošiny vede žebřík dolů do útrob věže. Je hodina duchů. Dále: dolů. Levhart. Kozorožec. Stepní pelyněk. Vlk. Vlk. Vlk. Vlk. Vlk. Myš. Divoký osel. Lev. Kozorožec. Voňatka. Kozorožec. Divoký osel. Divoký osel. Divoký osel.