Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Tak pro pořádek doplňuji, že od dnešního rána už to zase běží, a že problém nebyl v místní síti, ale ve výpadcích u T-Mobile.
Abych snížil množství dotazů:

Výpadek, který se objevil včera v ranních hodinách, se řeší. Já nejsem schopen řešení nijak urychlit, čekám na odpověď od někoho z BI (psal jsem jim až večer, přes den jsem se k tomu nedostal, takže si to možná přečtou až ráno), nejspíš se jedná o nějakou změnu konfigurace jejich místní sítě.