Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Aha, díky za informaci. Myslím, že právě absence českých znaků byla důvodem, proč jsem mu svého času nevěnoval další pozornost.
Mudlet od letoška podporuje české znaky a je i pro macOS. Osobně mi příjde mnohem lepší i uživatelsky přívětivější než KildClient a dporučil bych ho i ostatním. V současnosti bych jako jediný nedostatek viděl rozhozené zvýrazňování neanglických znaků, to mi ale přijde spíš jako drobnost.
(A to ideálně mudovký klient, který si nebude muset sám kompilovat. KildClient by na MacOSu měl v pohodě běžet, ale asi se jinak než jako zdroják pro Mac nesežene.)
Protože AndK znám a ptal se mě, tak vím, že hledá něco jiného. Ten "pracovní adresář" má být "mudový klient".
pracovní adresář pro macOS
Dobrý večer,
neznáte někdo prosím nějaký zdarma pracovní adresář a správcu souborů pro macOS?
Děkuju. :)