Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Ach ano, všude jinde než v ruce se po chvíli (řádově minutách) rozpadnou. Je možno si je na chvilku odložit při přerovnávání věcí, ale právě jen na tu chvilku.

Problém je akorát, že z toho pytle pravděpodobně nedostaneš hlášku o rozpadnutí, a že by pak také neměl vítr rozfoukat slámu, nýbrž tam zůstat nějaké slamněné drtivo.

Inu, popřemýšlím, jak to udělat co nejkonzistentněji. (Klidně přispěte s dalšími nápady.)

Vandrovec  
Jeste k tomu, ze slamene veci zustavaji v inventari, tak jsem asi narazil na bug. Uz nekolik slamenych veci (vcetne te klicky) mi zmizelo z hadroveho pytle. Hned po tom, co je tam dam, tam jsou, ale po chvili se vypari. Teda jestli to neni umysl, ze jsou ty slamene veci tak krehke, ze se v pytli rozpadnou.
Udělej si zkratku pvsvo (= posbírej všechnu slámu v okolí), a občas ji spusť.
Vandrovec  
No, nevim. Ze bych se tak strasne nudil a zaroven se mi chtelo travit hodiny sbiranim slamy v MUDu se nestava tak casto.
Ocs: Ty v Prazích jsou mnohem menší (největší z nich by v reálu měla cca půl kila). Sice by bylo zajímavé nechat hráče sestavovat i slamníky, terčovnice apod., ale zase takový sadista nejsem, abych úkol se slámou protahoval až do takovýchto rozměrů.
ocs sine ira et studio  OCSite
Slaměné věci ... jsou lehoučké

Až/pokud se u nás někdy stavíš, nechám Tě odnést slaměnou terčovnici :)

Vandrovec: Slaměné věci zůstávají ve Tvém inventáři i po odhlášení, ba i po případném pádu systému, a jsou lehoučké, takže si můžeš klícku nějakou dobu nosit s sebou, a příležitostně skládat zase dál.
Vandrovec  
Ta slama sadisticky zneuziva zvedavosti hracu. Dostal jsem se az ke klicce a dal uz odmitam jit. Pokud se nekdo dostanete az na konec, pochlubte se, co to bylo.
Ale aspon jsem behem chozeni po polich nasel misto, odkud se da dostat k trojuhelnikovemu soliteru.