Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Navíc zrovna Membel obsahuje opravdu hodně různých průchodů a průlezů (případně i průhledů), které nejsou vidět na první pohled.
Jak podotkl Rastien, ne všechno je vidět na první pohled. Ty dvě uličky jsou tak malé, že je člověk při prvním rozhlédnutí po tržišti nevidí.
Ne vše bývá uvedeno v hlavním popisu místnosti, mj. proto, aby nebyl přes půlku obrazovky. Všech takových nezmíněných věcí (mezi něž mohou patřit i východy z místnosti) by ale mělo být možné si všimnout zkoumáním detailů dané místnosti. Zde si např. lze prohlédnout ulice.
Už jsem to našel, čistě náhodně, ale přece. V popisu tržiště totiž nebylo přímo napsáno, že dvě uličky z něj vedou na severovýchod a severozápad...