Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Jednak je to taková drobnost, že bychom se uoznamovali, kdybychom každou měli oznamovat (za posledních několika dní jsem opravil cca 200 drobných chyb a hráči ohlášených nedostatků, k nimž patřila mj. skutečnost, že v Getsemanech je sice k vidění kamenná lavička, ale nedá se na ni sednout, protože je jen součástí popisu), jednak konkrétně ta lavička není na serveru ještě ani den.

Takže gratuluji k rychlému objevení lavičky. (Ono záleží na tom, kde se kdo zrovna nachází, jiní asi objeví zase jiné drobnosti.)

Vsudybud mám svůj  svět
Tývole, v Getsemanech je opravdová lavička! Jaktože o tom nevíme?