Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaSíťová textovka Prahy je sice dílo věčně nehotové, ale už dost velké na to, aby se v něm mohl člověk vyřádit. Tento klub je určen všem, kdo chtějí objevovat světy mezi Prahy a přitom svou zkušeností a radou pomáhat jejich dalšímu budování. Kdo by se rád zapojil do práce jako programátor (nebo "anděl", jak se tomu říká uvnitř hry), nechť dá vědět Šnekovi do vzkazníku, bude s radostí uveden do problematiky.

(Výše uvedený odkaz na hru by měl fungovat v každém prohlížeči. Komfortnější je však nainstalovat si nějaký mudový klient. Návod k tomu najdete v kurzu Programování pro hračičky na české Wikiverzitě.)

Kdo je právě ve hře (díky Sarnegarthovi):


Pokud citujete něco ze hry, tak ideálně uzavřete kopii logu do tagů <p class="code" > a </p>, aby zůstalo zachováno formátování.


Ano, igelitka přibyla loni, PET lahev letos. (Kdy přibyl pytel od brambor, to už si přesně nevybavím. Zápalky jsou úplná novota.)

Jo, měli bychom se tím možná víc chlubit i v novinkách ve hře, ale tohle všechno jsou takové postupné drobnosti, u kterých si člověk (resp. anděl) říká, že to za nějaké velké zpravodajství ani nestojí.

Ja taky uplne ziram, co vsechno je v Prazich za novinky. A pritom v Novych ve hre je to zatajeno.
Dnes jsem si vsiml listku o slame, ted ctu o te ceste pres Morii, zadnou Entvu si taky nevybavuju.
Dokonce mam podezreni, ze se tajne pracuje i na Dome, protoze az loni jsem objevil igelitku a letos PET lahev. A nechce se mi verit, ze bych si jich drive nevsiml.