Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Znáte tajemná zákulisí PRAHY 6? Znáte místa, o kterých si myslíte, že je ostatní neznají?

Prostě klub pro všechny Okouny z Prahy 6 a jejího okolí.

 

 

 

 


S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Dnes před polednem se propadla vozovka v ulici Československé armády v Praze 6. Propad ve vozovce je zhruba 20 cm hluboký, vše komplikuje fakt, že v místě propadu je dutina plná vody. Její velikost v tuto chvíli vodohospodáři zjišťují. Propad je způsobený závadou na vodovodní přípojce.
„Naštěstí se nikomu nic nestalo, na místo jsme okamžitě povolali městskou policii, doprava je svedena do pravého jízdního pruhu. Podle prvních průzkumů bylo zjištěno, že je závada na přípojce vody zatím neznámého rozsahu,“ řekla starostka Prahy 6 Marie Kousalíková a dodala: “ Prosíme řidiče o trpělivost, doba trvání omezení dopravy bude upřesněna po podrobném průzkumu, na odstranění závady se bude pracovat během víkendu. Je předpoklad, že přívod vody bude ještě dnes zprovozněn, samotná oprava vozovky pak bude zajištěna začátkem příštího týdne.“
Po propadu části vozovky v Evropské ulici začne od 23. července podrobný průzkum podkladních vrstev a podloží této významné dopravní tepny.
Toto opatření bude realizováno na základě požadavků zástupců Prahy 6 a hlavního města Prahy. Diagnostický průzkum podloží Evropské třídy bude identifikovat konstrukční vrstvy, a zjišťovat jejich únosnost. Na základě inventarizace případných poruch bude následně zajištěna nezbytná oprava konstrukce vozovky. Potřebné krátkodobé zábory komunikace budou prováděny v době minimálního dopravního zatížení v době mezi 20:00 - 7:00 hod.
 
no oni tam kopou něco jinýho - bylo to v tom místě pod semaforem u vozovny, jak se kvůli tomu jezdí po kolejích. takže spíš opravovači silnic. šle jako přišlo mně to vtipný (jela jsem tam dopoledne, poslala zmetkovi)
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Já taky.
Čekal jsem, že to napíšeš.
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Metrostav tvrdí, že oni to nebyli, lidi ze správy komunikací tvrdí, že to oni byli. A upřímně řečeno, Metrostavu věřím čím dál méně, nebylo by to poprvé (ani podruhé).
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Konečně někdo ví, co se přesně stalo a kdo za to může. Blahopřejeme k prvnímu místu.
(Dneska tvrděj, že ta to můžou zlé deště.)
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
(Ta Evropská včera spadla jim)
 
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Jak říkám, neznám podrobnosti, takže jim možná tentokrát výjiměčně křivdím.
(Aha, pardon, nepřečetl jsem si včas Tvůj dovětek.)
A to tam nakopli metrouši?
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4162723064105&set=a.2088030958099.212659.1164933544&type=1

Pokud to není vidět, tak je to fotka jednoho uživatele a na té fotce je gejzír u vozovny Střešovice. Jak konkrétně k tomu došlo ale nevím.
Mimochodem, s vodou je také nějaká známá nehoda? (Dnes nám na nějakou dobu zmizela voda, a když jsme se snažili dovolat na vodárny, měli linku přecpanou a hned v úvodu informaci, že v okolí Hradčanské havárie. Ale nic bližšího k tomu nevím.)
Zedníka Chvístka z Ostravy, třeba...
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Mě spíš dostaly ty poslední dvě nehody. Nemohl by si metrostav konečně najít někoho, kdo tuší, jak se kope takový tunel? Co já vím, třeba nějakého nezaměstnaného havíře z Havířova?
 
A kde Bém, tam tunely, žejo...
No hlavně tam měl donedávna Bém chalupu žejo...
Ne, jen holt Praha 6 leží v Česku.
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Rozestavěné tunely, zavřené tramvajové a vlakové tratě, zavřené tunely, propadlé ulice, protržené vodovody...někdo se nás snaží vymazat z mapy?
 
Kwango je grammar jew! 
Docela vtipná replika, škoda, že je to takové smutné. Ono určitě není náhoda, že tyhle zazdívky přízemí a prvních nadzemních podlaží se většinou objevily až po tom extempore na Miladě a hlavně v lázních na Albertově. Ti majitelé se totiž často bojí více toho, že se v těch objektech usadí squateři a ne bezdomovci. Potom totiž hrozí, že se stav domu začne zlepšovat a to nikdo ze zúčastněných nechce, že...