Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Znáte tajemná zákulisí PRAHY 6? Znáte místa, o kterých si myslíte, že je ostatní neznají?

Prostě klub pro všechny Okouny z Prahy 6 a jejího okolí.

 

 

 

 


bigvilik Part-Time   Guru
Robertson je ryzí dobro!
V tom případě si přisadím s typem, i když to není sámoška, Robertson v ulici Jugoslávskejch partyzánů 38. Na denní nákupy finančně neúnosné, ale pro občasný nákup kulinárních frustrátorů jako opravdická anglická slanina, či nemražený jehněčí kotletky, vřele doporučuji.
Kwango je grammar jew! 
V té Bille se vyskytuje takový zajímavý fenomén, zajímalo by mě, jestli si toho také někdo všiml. Od samého počátku, co tam bydlíme, se v té prodejně vyskytuje takový podivný chlápek s cizím přízvukem (patrně nějaký jižan, tipl bych Bulharsko). V kteroukoliv denní či večerní dobu. Jen tam postává, nikdy nic nedělá, ale k personálu nepochybně patří. Mysleli jsme původně, že je to nějaký ochrankář, ale není. A je tam opravdu POŘÁD (zatím chyběl pouze jednou, za celé dva roky).
Micana Hoďte si   mašli!
Ha, Bubenečskou 7 se zrovna chystám doporučit. Z té otřesné smrduté české sámošky se stala asi nejlepší vietnamská samoobsluha, jakou znám. Dokonce tu je i jakýsi pokus o pult s krájenými sýry a uzeninami. Berou karty, jsou milí, pěkná zelenina, veliký výběr etnopotravin. Samozřejmě ale nemají maso; ve všední den to vynahradí řeznictví o dva domy výš.

Jinak teda nákupy obvykle řeším tak, že obejdu Dejvickou a přilehlých pár ulic, Albertu i Bille se pokud možno vyhýbám (tipy: v Kafkově úžasná pekárna, v Rybách drůbeži skoro u Hradčanské skvělý uzený bůček).
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
No, pár věcí by se tam vylepšit dalo, konkrétně nabídka piv (což mně tedy nějak moc nevadí) a jogurtů - a pak hlavně pravidelné poddimenzování počtu otevřených pokladen. Ta piva se případně seženou v některé z vedlejších vietnamských večerek (jedna K Brusce, druhá vedle na Milady Horákové, třetí Pod Baštami) nebo v samoobsluze v Bubenečské 7. Tam už jsem ale nějakou dobu nebyl, nevím, jaký je tam teď provoz a sortiment.
 
tak pak je to v pořádku, Kaufland na Vypichu se zaťatejma zubama ustojím a Debillu na Bělohorský jsem už taky párkrát zvládla. Dík.
Kwango je grammar jew! 
K tomu je dobré si zvolit správný srovnávací soubor. Před inkriminovaným Tescem bych doporučil nejprve navštívit naši sámošku Billa na Břevnově (hnus, protivní lidi, zvadlá zelenina), hypermarket Kaufland na Vypichu (kontrolování tašek, buzerace) a pak teprve jít na Hradčanskou. Budeš mnohem spokojenější ;)
to je teda mensi nez obe billy. a debilni.
Já tam dosud nebyla, protože auto, nicméně v rámci procesu osobní pauperizace se mi to začíná jevit jako docela strategicky umístěná sámoška. Je to snesitelný krám? (nakolik může bejt sámoška snesitelná - mám tím na mysli množství špíny, lidí, ohnilost potravin, riziko nadstandartní buzerace a podobné věci)
Serendipity you got to be good looking  'cause it's so hard to see
Tesco Express to je určitě. Ale ty stojí na půdorysech starých sámošek, takže se mezi sebou budou lišit velikostí a pravděpodobně i šíří sortimentu. Kromě toho "malý Tesco" v podstatě znamená, že tam nebudu čekat regály oblečení a hraček, ale jen slušně zásobené potraviny a základní drogerii - což je to, co chci.
Kwango je grammar jew! 
Odtud asi vítr vane, jinak nevím, odkud bych došel k přesvědčení, že je to malé Tesco (a nikdy uvnitř nebyl).
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Je to teda, pokud vím, Tesco Express (nebo tak nějak to má napsaný na vchodě), což sem právě myslil, že se kryje s konceptem "malý Tesco", ale nevím.
 
Kwango je grammar jew! 
Jsem zvědav, kde se vaše světy protnou :)
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Já tam chodil a občas chodím, ale stejně žiju v přesvědčení, že je to takové to malé Tesco.
Kwango je grammar jew! 
Aha. Tak to díky za tip. Žil jsem celou dobu v přesvědčení, že je to takové to malé Tesco a nechodil tam. Mám to cestou z práce, asi někdy využju.
Jo.
Kwango je grammar jew! 
Máš na mysli to Tesco hned u metra, v takovém tom domě odhadem ze 70./80. let?
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Já bych tipoval, že je tak poloviční, než ta Billa.
 
Serendipity you got to be good looking  'cause it's so hard to see
Aha, měla jsem stejný dojem jako Kwango. Dík, zkusím.
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
A tak to bych zase řek, že to máš blbě spočítaný.