Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Znáte tajemná zákulisí PRAHY 6? Znáte místa, o kterých si myslíte, že je ostatní neznají?

Prostě klub pro všechny Okouny z Prahy 6 a jejího okolí.

 

 

 

 


Nazgul Nerostem tam nerostem sem  rostem prostě jenom pod zem
A přidají se chodci v kolejišti a cyklisté v protisměru.
borUFka_ Jean, zabijte tu mouchu. Chci být sám... 
jak v projektech zmizela všechna auta:D njn...někdo tu potřebuje utopit zas nějaký prachy, revitalizovat celkem vitální úsek...njn
borUFka_ Jean, zabijte tu mouchu. Chci být sám... 
jak v projektech zmizela všechna auta:D njn...někdo tu potřebuje utopit zas nějaký prachy, revitalizovat celkem vitální úsek...njn
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Zruší se dopravní značky, veřejné osvětlení a tramvajové troleje. Zajímavé.
spotter Nezbývá než  
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
40 Kč/hod my ass, ale děkuju
My na šestce oranžové ani zelené zóny nemáme, jen modré a filajové (ty chceš asi tu fialovou, 40 Kč/hod., platba přes automat nebo mobil).
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Teď na to koukám do mapy. Dmnti, fakt.
(Dík)
maklf lžičky od heroinu vracejte obsluze 
nejsou
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Kde jsou v okolí Hradčanské oražové/zelené zóny? Děkuji
 
report
Ad nové parkovací zony, pozor na ně, zony fungují pondělí až pátek, i když je svátek :-o
Včera na státní svátek objíždělo Eltodo auto okolo kulaťáku

oficiální odpověď na dotaz, zda zony fungují i ve státní svátky a dny pracovního klidu.
---
Vážený pane xxxx,

mimo provozní dobu, která je uvedena na dopravních značkách konkrétního úseku (základní provozní doba bude Po-Pá od 8:00 do 20:00 hod., ale může se pro jednotlivé úseky lišit dle potřeby městské části), není parkování regulováno. Není-li doplňkově v parkovacím automatu či ve Virtuálních parkovacích hodinách uvedeno jinak, pak výše popsané platí v nezměněné míře i ve státní svátek.

Děkujeme za Váš dotaz.

Na tento e-mail neodpovídejte!
Pro další případné dotazy použijte kontaktní formulář na stránkách www.parkujvklidu.cz.

Tým zákaznického centra parkujvklidu.cz
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Zrovna nedávno jsem si říkala, že jsou v poslední době Vietnamci jak mor. Nic proti nim, jídlo dobrý, jen kdekoli něco zavře, otevřou Vietnamci, klidně tři v jedné ulicí a diverzita poněkud trpí.
Koukám, že Indové na Puškiňáku skončili, podle cedule na dveřích tu místo nich v září otevře "nová vietnamská restaurace".
 
díky
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
šesták?
Nějak se mi nepodařilo najít něco víc o budované "relaxační źóně" šesták - u kulaťáku to dřevěný podium (jsem napřed myslela, že to bude nějaké jeviště) kam vysadily stromy. Víte o tom něco???
 
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
zónová obrana aneb podzim 2015 - jaro 2016 - podzim 2016 - ???
Parkovací zóny měly být od 1. dubna postupně zaváděny na Praze 4, 5, 6, 8 a 9. Nyní je však magistrát odložil na druhou polovinu prázdnin a to na základě požadavků městských částí.
“To umožní těm dotčeným magistrátním institucím a hl. m. Praze se dostatečně připravit na implementaci těch veškerých opatření a potom i pro obyvatele Prahy 6 to bude výrazně komfortnější, protože se budou moct o prázdninách adaptovat no nově příchozí změny, které s tím souvisí,” uvedl Martin Churavý, tiskový mluvčí MČ Praha 6.
Cywe, to je ptydepe - pán je evidentně Churavý, o tom není pochyb.
 
Micana Hoďte si   mašli!
Já jsem zvědavá na to, jak se smíšené zóny osvědčí, protože IMHO to je to, po čem se volalo - aby bylo víc míst, kde může odstavit auto ten, kdo veze domů babičku a chce u ní zůstat na kafe. Že by byly pořád zasekané, z toho strach nemám, myslím, že díky parkovacím automatům se to tam bude točit dost.
Jinak teda tajím dech a zvedavostí nespím, protože když jsme se před rokem přestěhovali z Národní Obrany do Eliášovy, zjistila jsem, že teprve TEĎ mám s parkováním problém. Asi by mi stačilo, kdyby se mi jednou za třikrát povedlo nechat auto do padesáti metrů od baráku, to by byl nebývalý luxus.
Ale jsem z těch, co jezdí málo a po vnitřním městě vůbec, parkovat daleko mi krom víkendové nakládky-vykládky nevadí, tak mě to nějak nedrtí. Spíš mě děsej lidi, kterým by nevadilo budovat podzemní garáže na Puškiňáku.
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Mně nepřijde principielně špatně zpoplatnit provoz auta ve městě, pokud se ty prachy využijou na řešení externalit, rekonstrukce ulic, aby se po nich líp chodilo i parkovalo (to se třeba v Bubenči daří docela pěkně) a tak. Za kilo na měsíc fakt nečekám rezervaci parkovacího místa.

Naopak modré zóny jen a pouze pro rezidenty s trvalým bydlištěm úplně všude, zejména tam, kde se stejně nedá zaprkovat nikdy, pač i těch rezidentů s auty je tam moc, mi přijdou mimořádně debilní. K čemu mi to auto je, když s ním nemůžu opustit svůj okrsek.

Ale jak říkáš, nejsme ve při, asi.
janouch ...nezpívám, vystupuju! 
Myslím, že nejsme vepři - ´šak jsem psal: "Ale třeba se mýlím a Bubeneč / Dejvice jsou jiné než Holešovice a jiné Žižkovy."
Myslím, že to právě dopadne úplně stejně jako v již ozónovaných čtvrtích. Znám Holešovice pod Veletržním palácem, znám Vinohrady (Riegráče - Škroupovo nám.). Přijedeš v 9 večer a nechytáš se. Na Puškinově nám. se nedalo zaparkovat už v polovině 90. let. Pochybuju, že se to zónami zlepší (ale 100,- /měsíc...co to je, že jo)