Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Sarnegarth,
Tander Lee

Může vás zajímatReklamaO zákoníku práce, o zaměstnanosti.

Ano, už se to tuším řešilo v právním klubu.
ocs sine ira et studio  OCSite
Z hlediska vyššího principu mravního nadefekovat a doširoka rozmazat.

Z hlediska ryze praktického, všechny smlouvy jsou ústní, sbohem a šáteček.

cajti stále ještě větší než   miniCajti
Kontroly nelegální práce, tedy i švarcsystému, od dubna přitvrdily. Každá OSVČ musí mít u sebe pracovní smlouvu, stejně jako stálý zaměstnanec vyslaný mimo pracoviště. Jinak riskuje vysokou pokutu. Říká to nový metodický pokyn Státního úřadu inspekce práce.

Zdroj: http://finance.idnes.cz/pracovni-smlouvu-noste-u-sebe-dkq-/podnikani.aspx?c=A120412_1762558_podnikani_zuk

Tenhle protiprávní blábol jste už viděli?
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Indové podražili?
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
!
spsch mayoi nagara demo ii aruki dashite  **
Technická podpora pro US
Hledáme pro odd. podpory člověka, který umí výborně anglicky či americky, velká a významná výhoda je dobře nebo slušně se navíc domluvit španělsky, portugalsky nebo francouzsky. Střední vzdělání technického rázu podmínkou, VŠ technického směru vítána velmi, stejně jako jakákoliv praxe ze supportu nebo call centra. Nutná je znalost win + server win prostředí, sítí a bezpečnosti v IT na základní úrovni (vědět, jak funguje DNS, základní sada nástrojů pro práci se sítí, co je to AD, SBS apod.) Takový člověk pak telefonem, ICQ a emailem odpovídá klientům na zvídavé dotazy a občas pomáhá s překladem technických návodů kolegům v týmu. Protože jde o support američanům, pracovní doba je 18:00 - 2:30, takže se jedná o práci přes noc; firma dává stravenky, týden dovolené navíc, sick days a přispívá na penzijní poj. Plat je na dohodě, záleží na kvalifikaci a úrovni uchazeče, ovšem bere se ohled na práci v noci. Když tak vzkazniki.
 
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Tyhlety "strong oral skills" mě u těch ofis koordinátorek vždycky pobaví.
CrazyJoe žere malé děti  a nevrací kočárky
Po nějakém čase další netechnická pozice v brněnském Red Hatu: http://www.jobs.cz/pd/355239010
 
LuParov Choose life. Choose a job. Choose a name 
Hledáme holandsky mluvící
Do callcentra v centru Prahy. Benefity - stravenky, fitko, bazén, jazykové kurzy, letenky.
 
lillith what else is  there
hledáme programátora PHPčka a JavaScriptu. vzkazník.
 
Kume kchm, kchm  ...
VBA skripter
Hledam schopneho VBA skriptera, alespon jednou za cas se ochotneho podivat do Brna. Projekt spise mensiho nebo stredniho rozsahu, jak to zatim vypada (~10 MD) ... vice via vzkaznik.
 
Tahas do toho zbytecne emoce. At se policajt pta na jizdu nebo na to kde pracuju, nerozcilim se. Ale po obojim mu je prd.
Altaroffilth  
Co si budeme vyprávět, já toho sice ze socíku moc nepamatuju, ale v první chvíli by mě taky napadlo, jestli mě nechtějí obvinit z příživnictví.
Já mám zafixovaný, že zaměstnavatele jsem měl napsanýho ve staré, komunistické občance a že ten údaj po zavedení právního státu z občanek odstranili, mělo opodstatněný důvod.
Asi jsem na to téma zbytečně citlivej. Mě s tím dotazem vytočil, tak jsem se nebál mu to oplatit. Že byl pak vytočenej policajt víc jak já, mi poskytlo jistou satisfakci.

TCO: silniční kontrola, která se mě ptá na rychlost a já po chvilce nezávazné konverzace přiznám, že jsem ji překročil, protože je mi fat blbé někomu lhát do očí, s tím nemá zhola nic. Kdyby se mě švestka při silniční kontrole zeptala na zaměstnání, půjde legrace stranou a odpovím stejně hrubě, jako tomu prvnímu.
Slušnej člověk nemá, fyi.
Slušnej člověk nemá důvod neodpovědět!
Altaroffilth  
Kdyby ho potřebovali ještě trochu šikanovat (třeba i důvodně), tak aby se na něj měli kde doptat. Od doby, co je trvalé bydliště na nic, nemají u některých osob prakticky žádné jiné stopy.
Tak dalo by se primo navazat na nedavnou debatu s Ukaz sve auto, ze s policajty se nebavime. Vubec. (Jinak ja samozrejme vim, ze dotaz na praci a nasledna kontrola je z nejaky priblbly alternativni dimeze, kde veci fungujou divne, akorat je pruser, ze zrovna my v ty dimezi zijem :-/).
JeromeHeretic Kdyz mas nuz, tak to neni survival, ale  taboreni.
Odporny rasiiiisto, aby te rakovina sklatila, dylino!