Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Sarnegarth,
Tander Lee

Může vás zajímatReklamaO zákoníku práce, o zaměstnanosti.

lillith what else is  there
hledáme programátora PHPčka a JavaScriptu. vzkazník.
 
Kume kchm, kchm  ...
VBA skripter
Hledam schopneho VBA skriptera, alespon jednou za cas se ochotneho podivat do Brna. Projekt spise mensiho nebo stredniho rozsahu, jak to zatim vypada (~10 MD) ... vice via vzkaznik.
 
Tahas do toho zbytecne emoce. At se policajt pta na jizdu nebo na to kde pracuju, nerozcilim se. Ale po obojim mu je prd.
Altaroffilth  
Co si budeme vyprávět, já toho sice ze socíku moc nepamatuju, ale v první chvíli by mě taky napadlo, jestli mě nechtějí obvinit z příživnictví.
Já mám zafixovaný, že zaměstnavatele jsem měl napsanýho ve staré, komunistické občance a že ten údaj po zavedení právního státu z občanek odstranili, mělo opodstatněný důvod.
Asi jsem na to téma zbytečně citlivej. Mě s tím dotazem vytočil, tak jsem se nebál mu to oplatit. Že byl pak vytočenej policajt víc jak já, mi poskytlo jistou satisfakci.

TCO: silniční kontrola, která se mě ptá na rychlost a já po chvilce nezávazné konverzace přiznám, že jsem ji překročil, protože je mi fat blbé někomu lhát do očí, s tím nemá zhola nic. Kdyby se mě švestka při silniční kontrole zeptala na zaměstnání, půjde legrace stranou a odpovím stejně hrubě, jako tomu prvnímu.
Slušnej člověk nemá, fyi.
Slušnej člověk nemá důvod neodpovědět!
Altaroffilth  
Kdyby ho potřebovali ještě trochu šikanovat (třeba i důvodně), tak aby se na něj měli kde doptat. Od doby, co je trvalé bydliště na nic, nemají u některých osob prakticky žádné jiné stopy.
Tak dalo by se primo navazat na nedavnou debatu s Ukaz sve auto, ze s policajty se nebavime. Vubec. (Jinak ja samozrejme vim, ze dotaz na praci a nasledna kontrola je z nejaky priblbly alternativni dimeze, kde veci fungujou divne, akorat je pruser, ze zrovna my v ty dimezi zijem :-/).
JeromeHeretic Kdyz mas nuz, tak to neni survival, ale  taboreni.
Odporny rasiiiisto, aby te rakovina sklatila, dylino!
Nevidím v tom dotazu žádný smysl i kdybych jím byl. Spáchal přestupek, nemá doklady, šup s ním na stanici a zjišťovat. Po té pokutovat a nazdar.
Reakce na | Vlákno  
JeromeHeretic Kdyz mas nuz, tak to neni survival, ale  taboreni.
Jde spis o blbost ovcanu, kteri pred fizlem stojej v haptaku a nemaj na praci nic lepsiho, nezli si s nim povidat o vsem, na co se je zepta...
Jenze ty nejsi prasivej Cikan.
Vůbec nechápu, co je policajtovi do toho, kdo kde pracuje a proč se na to lidí ptají?! (pokud to není předmětem šetření trestné činnosti) Taky se mě na to jeden ptal a dost jsem ho vykolejil, když jsem mu sdělil, že mu to za žadných okolností neřeknu.
Reakce na | Vlákno  
Ze života
Policajti zastavili snědého spoluobčana, který přecházel na červenou.
P: doklady
SS: nemám
P: víte, co jste udělal?
SS: ne, já jdu z práce
P: kde pracujete?
SS: ve firmě XXX (firma našeho kamaráda)
P: máte s nimi pracovní smlouvu?
SS: ne, tu mně nedali

Policajti nahlásili na úřad práce -> kontrola ve firmě.
(A to jméno firmy uvedl, protože ho napadlo jako první, asi. Na začátku prosince ho chytli zaměstnanci firmy když se chystal odklonit materiál ze skladu.)
 
Usha Běžte se  zahrabat...
Na sociálce bych asi musela lhát, že bydlím sama nebo tak něco, spíš to asi nějaký měsíc přežiju a zaplatím ze svého, než zas budu někde makat:)
 
Zavolal bych na socialku. Ted zrovna maji fofr, ale i tak mi ta moje pani K. bere telefony a trpelive vysvetluje.
 
ok 2.dubna 
Tuším na to příspívala škola - poptej se na studijním.
Jo no toho jsem se obávala:D tak já jdu platit;)