Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Sarnegarth,
Tander Lee

Může vás zajímatReklamaO zákoníku práce, o zaměstnanosti.

spsch May the bridges I burn light the way (馬鹿  **
Práce
Zde aktuální seznam volných pozic, další info vzkazniki; jedná se o USA/EMEA korporát poskytující digitální služby, platí dobře, kanceláře nové a hezké (Smíchov), možnost HPP i IČO:

• QA Engineer (At least 2 years of experience in Testing, Automation Testing experienced preferred)
• Front End Developer (Angular 2.4 experience)
• .NET API Developer (3-5 years of experience developing APIs)
• Solution Architect (5 years of experience in complex Cloud Architecture systems)
• Systems Integrator (Interfaces Senior Developer, SAP PI/PO experience)
• SAP SD Consultant (3-4 years of experience as Functional SD Consultant)
• IBM Integration Bus Developer (Web Services developers, expert in IIB)
• Organizational Change Management Specialist (PROSCI certification preferred)
• Business Analyst (Experience in analysis requirements, user stories, Agile)
• Dispatch Systems Expert (Cement industry and Dispatch systems expert)
 
Kdo četl ghraci v EET, ví, že je to podobné, jako diskutovat s rom007 o vážných věcech = nemá to smysl, pokud se nechcete navzájem dřenit, nebo dřenit bez ohledu, jestli vás má někdo za troubu. Tady ta dojmologie vydávaná za názor (už vůbec nemluvě o zkušenosti), je fakt nudná.

Dát protiargumentem naprosto neporovnatelnou pozici s ohodnocením závislým na nespecifikovaných podmínkách ala "u nás můžete mít až...", může jen debil nebo člověk, který vůbec neví, která bije a chce si jen tak na internetu zadiskutovat o vinné révě.
Jojo. Děje se poměrně často, hlavně když přichází člověk z jiné oblasti/oboru a nezná pořádně trh. Pak víš, že ho na půl roku za malé prachy utáhneš, ale pak se dozví, že by měl mít více, a je naprdlý. Zbytečně.
Fisker Ryben  Fiske
Pro ty pozice, které se tam občas objevují je to až až.
Mastodont  
Ty tkaničky vynech.
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Bc si dneska muzes akorat tak strcit vis kam. Zejmena od te doby, kdy sebekokotstejsi statni urednik ze zakona MUSI mit Bc to s nasim vysokym skolstvim udelalo jedine to, ze titul Bc dokazuje, ze dotycny prosel skolkou, uz nenosi plinky a dokonce si i umi sam zavazat tkanicky.
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Ano, dostala cca o 10k víc, než jsem si řekla.

Dále viz janina, jestli nic nemáš, tak to nech být.
Víš co? Máš něco? Jestli ne, tak je celá ta debata zbytečná, ty o tom víš přesně ty věci co jsem sem napsala (začni na 28k ve skutečnosti znamená když někdo řekne míň, absolutně tě to nezajímá, a tak by se dalo pokračovat), a moje osobní poptávka to není. Jestli máš, vzkazniki, dík.
Začni vyjednávat je ale maximum. Už jsi někdy vyjednávala o platu, řekla, že si představuješ 30k a oni ti řekli, né to je málo. Dáme vám 40k. A ty na to no tak 35k tedy...Nebo jak si představuješ vyjednávání o platu?
V německu 60k není zrovna super plat. Ale chtít 28k v praze, s titulem (bc. lepší jak drátem do oka) a znalostí 2 světových jazyků? Sorry jako, to je málo.
1. těch 35k není nástup a je to včetně příplatků za noci a jiný z prdele směny
2. "začni vyjednávat na 28k"
3. i blbej pingl má víc, ale jako argument pro vyšší mzdu to neobstojí
Mastodont  
Kousek ode mně jeden svářeč bydlí, dělá už léta u Siemensu, tak různě po světě sváří elektrárny nebo turbíny, a podle jeho řečí to odhaduji nad 100.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Akrorát to srovnáváš s pozicí, která je momentálně extrémně žádaná a podobsazená, což se srovnávat nedá. Běžně můžeš vidět nabídky pro svářeče do Německa za 60-70k, protože je jich málo a sekretářku s plynulou japonštinou a dva jazyky, znalostí obskurních systémů, organizační guru a plno dalšího za 17 hrubého, protože administrativních otroků je plno (pozn. obě nabídky reálně existující, Olomoucký kraj, ale netvrdím, že jim to fakt někdo dal nebo že na to někoho sehnali)
Já bych to dělat nechtěl, protože je to takový na nic pracovní prostředí. V létě střídáš tlustýho kolegu, jindy si dáš oběd, který ti nesedne a se moc napiješ, zrovna když trčíš v zácpě. To jejich zázemí je určitě taky luxusní, když se tam vystřídaj desítky řidičů denně atp. Dával jsem to sem k zamyšlení, proč si nevěřit, když něco umím a nechtít víc peněz.
Nevím, kdy člověk dostane těch 35k, jestli to je nějaký průměr a jsou tam tedy i přesčasy. Ale určitě vím, že režim můžeš mít docela pravidelný (ranní a odpolední a jen po-pá).
Odpovědnost neodpovědnost. Moc řidičů tramvaje zrovna do vězní nešlo. Odpovědnost to samozřejmě je, ale o moc větší drama než když jedeš s autem a vezeš kolegu na pracovní cestu, to podle mě není.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Nepravidelný režim směn a nepřetržitý provoz, plná pozornost a odpovědnost za lidské životy v dopravní situaci a navíc přesčasy, když někdo onemocní a tramvaj musí jet. On je důvod, že to nikdo moc nechce dělat.
https://dpp.jobs.cz/detail/?id=G2-1000345022-aden_brand0&rps=186

To jenom tak pro porovnání. Stačí základka a žádný jazyk. 35k hrubá.

A tady s bc. a se 2 (+1) jazyky za 28k?
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Stačí.
doporučila jsem, ať začne vyjednávat na 28k hrubá, jestli ti stačí tato odpověď
Altaroffilth je Ing. Miloš Zeman 
Kolik si představuje?