Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

gorthaurReklamaTagy:

  • ^za
  • ^zn
  • ^b

Gaychat filtry:

rot13.com

Aktuální anketní otázky k vyladění pravidel:

  • Bude někoho mrzet, že se tady nebudou smět zadávat rimejky/vícebitové verze starších pecek?
  • Co DOS?

Dlouhodobě pracovní verze pravidel:

Může se zadávat screenshot nebo audio ukázka z jakékoliv platformy (preferuje se < 32 bitů), pokud existuje oficiální verze téže hry i na platformu, která má <= 31 bitů.

Odpovídejte pokud možno tak, jako by vždycky platilo „přesný, celý název“. Nebo aspoň napište takovou část/verzi názvu, aby byla hra určená jednoznačně. Například "Boulder Dash" je tip na první hru ze série, a pokud se ve skutečnosti jedná o hru "Boulderdash II: Rockford's Revenge", není nutné (ani zakázané, podle uvážení) hned napovídat otázkou „Který?“

Po uhodnutí nechť prosím zadávající odpoví na správnou odpověď příspěvkem obsahujícím řetězec "^bod" (bez mezer a uvozovek) a nick, usnadní to dohledávání bodů.

Zadání tagujte řetězcem "^za" (samozřejmě může být i "^zadání"), nápovědu (i textovou, nebo zvukovou) "^zn".

K hádání používejte co chcete, kromě hledačů obrázků à la tineye. Zadávající se před vložením zadání zamyslí, zda například z textů viditelných v obrázku nevygooglí za 2 minuty řešení i ten, kdo tu hru v životě neviděl, a když tak zvolí jiný snímek, nebo odgimpuje příliš lehké nápovědy (pokud těžkých nápověd nebylo už dost).

Za přílišnou prodlevu při napovídání (> 48 hodin, > 96 hodin...), opakované neplnění zadávací povinnosti po uhodnutí, trapně lehká (i pro toho, kdo tu hru neznal) zadání a jiné prohřešky se budou udělovat trestné body, které se nebudou odečítat od získaných bodů z hádání. Tag: "^tb".
A s těma nápovědama se snažte zbytečně nepřetahovat 24 hodin, ať to tu trochu žije.

Když uhodnuvší do 24 hodin (?) nezadá, nebo aspoň neohlásí, že to má v plánu, může zadat někdo jiný (nejlíp ten, kdo dluží zadání už z dřívějška...)

Leaderboard:

^body nick ^tbody zadal 49 gorthaur 43 Cichlasoma +5 21 mamrd 20 Acoch 9 jdk 8 captainn 7 igor_mortis 4 McCohy 4 r6 3 mum 3 Inliner -1 2 denon -1 1 meger 1 1 skull 1 lasoft 1 Jeliman -1 1 Untouchable 1 logged.in 1 TheGen -1 1 kirroyal 0 holobit +1
poslední update: 2012-01-19 17:03

A nepodvádět!

 
skull Přijedu domů, spočítám 12 mega a   voholim si ptáka
Tumachosornotmachos?
netusim, ale typuju cos z Amigy
^za
 
j asi prilis lehke
RudlaS ^bod
Nebulus
Reakce na | Vlákno  
^za
Image and video hosting by TinyPic
 
spravne: r6 ^bod
Reakce na | Vlákno  
hm, codename mat
ale nehral jsem to, i kdyz jsem myslel, ze jo
^zn
 
ne
Star Strike?
^zn
 
^zn
 
^za

todle by mohlo bejt jednoduchy :-)
 
cywe, to me samozrejme napadlo hned, ale rikla jsem si, ze tam jde ten tachometr do vyssich cisel... ale on tohle nebude tachometr, to uz me jaksi nenapadlo...
Jo mamrd ^bod
Turbo Esprit?
tohle bude jiste drivi do lesa, ale kdyby nahodou nekdo...

http://www.worldofspectrum.org/infoseekid.cgi?id=2000926
aha