Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pro ty, co se rozhodli přecijen potkana nebo jiné podobné zvířátko chovat, rozmazlovat a milovat, přihazuji nějaké informační zdroje pro začátek:

creatures
ratsofdarknes
potkani forum
potkan jinak
potkanomilec zde doporučuji Vaší ctěné pozornosti příručku pro chovatele.
léky a léčba

A aby záhlaví nebylo tak chudé... Přihazuji nějaké to foto. Další uvítám.


schrodingerova   .
+1 je to peklo, už je doma nemůžu mít prostě :/
rionka rionkeria  chalumnae
ach jo.
to je mi líto.
já sem to nikam tady nepsala, ale umřely mně nedávno dvě krysky strašně rychle po sobě (pondělí a neděle) a strašně ne to rozbilo.

nečekej. devuchy hned.
Reakce na | Vlákno  
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor. ಠ_ಠ
Já u nich ty nádory už pak nedávala. Měla je skoro každá samička, bylo toho na mě už moc. :( Proto už jsem pak po letech s kryskami nové nepořizovala, špatně jsem to nesla.
Reakce na | Vlákno  
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor. ಠ_ಠ
:(
Reakce na | Vlákno  
Mile deti:

Kdyz vam z klece najednou zmizi kryska s odoperovanym nadorem, davno po uspesnem zhojeni, mate dojem, ze musela zdrhnout pri krmeni a hledate ji po dome pri kazdem hlodavem zvuku nekde z kouta, prohrabnete poradne i celou vrstvu podestylky v kleci. Ty zvuky muzou byt normalni divokodomaci mysi, co vam zerou pamlsky pro klecove krysky. Jinak dopadnete jako ja, ktery nasel kadaver na dne pod podestylkou az o dva tydny pozdeji, kdyz umrela druha kryska na rychly nador na hrudi.

Jako pozitivni muzete brat to, ze podestylka Asan, vyrobena z recyklovanych detskych plenek, skryje i smrad zivocisneho rozkladu. Si nevyberete 8-/

Aktualni stav: 3 krysy 2+ v kleci, tri pomalejsi nadory mlecnych zlaz, ktere v tomhle veku uz nema smysl operovat. Premyslim, jestli do smecky poridit nove devuchy hned, nebo pockat na vymreni a zalozit novou, jak mi radi kamaradka veterinarni sestra.

aTo jsem konecne nasel hlinikove profily na skladani Savic panelu Zeno a mozna mi znamy meho spolubydly bude schopen udelat panely na zakazku levneji, nez by me vysla koupe Suite Royale. achJo.