Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

maftik,
Milovník Poirota,
Mibara,
dajosx

Může vás zajímatReklamaKlub založil Milovník Poirota, 15.3.2005 jej začal spolumoderovat Maftík.

Spřízněný klub: Český film a seriál pro mládež
Spřízněný tracker: Český filmy,seriály, a nejen české!Jste sběratelé obalů od žvýkaček, sbíráte modely aut, máte rádi filmy a mnoho dalšího? Chcete si vyměnit, prodat nebo koupit něco do své sbírky? Diskutovat s ostatními sběrateli, zjistit co mají za vzácné kousky ve sbírce? Od toho je tady právě tato stránka www.masbirka.cz
Sbíráš,vyměňuješ,kupuješ!Anketa!


Které ze zde probíraných seriálů jsou vaše nejoblíbenější? Hlasujte v anketě!
Pravidla hlasování
1. Máte max. 5 hlasů. První hlas - 5 bodů, druhý 4 atd. Můžete dát i míň hlasů ale pak se body přidělují "odspodu", tedy např. dáte jen 2 hlasy, pak první má 2 body a druhý 1.
2. Hlasování můžete kdykoliv změnit
3. Hlasujte prosím zde do klubu (kvůli pravidlu č. 4)
4. Pokud budou spory o tom zda-li sem hlasovaný seriál patří, musí se pro započtení hlasu kladně vyjádřit aspoň 4 další návštěvníci klubu, jinak pro seriál není možno hlasovat
5. Hlasovat mohou pouze registrovaní návštěvníci

Aktuální stav hlasování bude zobrazen v tabulce v posledním sloupci

Neustále doplňovaný seznam všech seriálů tématicky aktuálních


Nezapomeňte na své staré kamarády!


A na závěr jedno upozornění. Na otázku zda lze někde sehnat znělku Magionu zní odpověď ANO od uživatele RENO_CZ

Znělka Magionu od uživatele RENO_CZ


POZOR !!! Od 1.7.2009 nebude možné psát příspěvky jako anonymní uživatel, pokud chcete komunikovat tak se prosím registrujte!

 
Nová dobrodružství Černého Bleska
V nedělním Hřišti 7 od 6.1., v roli Manfreda se objevil tehdy mladý Gedeon Burkhard, později známý jako asi třetí, nebo čtvrtý pán Komisaře Rexe. Ukázka i se znělkou zde:
http://uk.youtube.com/watch?v=ibgNRXPwENk
a týž den už od 6:25 animovaný Putování skřítka Hajáska. Jestli se pamatujete na Piškuntův létající talíř a dohadování, jestli je to dýně, nebo okurka, tak to je ono.
 
hkmaly - Slava pomlcky -  .
To byla druha vec co me napadla, ale pak jsem si rekl ze zas az tak davno to nebylo ...
Ládínek
hkmaly:Mám pocit,že film nebyl zrestaurován,ten obraz občas není ostrý,nebo to na černobílý obrazovce prostě vypadalo líp.Dodatečně jsem pochopil,proč mi vadí růžová barva hvězdného Gullivera,tuto sérii jsem naposledy zřejmě viděl ještě na naší staré černobílé televizi,a tam měl Gulliver pochopitelně tmavou barvu.Tak mě napadlo,jestli Ládínek nebyl gay:-)
hkmaly - Slava pomlcky -  .
No, pravdepodobne nekdo dospel k zaveru, ze ty barvy vybledly kvuli stari fimu, tak to digitalne kompenzoval :-).
Ládínek
stv:taky jsem si koupil DVD s Ládínkem za 38 Kč,zatím jsem viděl díl s názvem Placatá planeta a pokud porovnám s tím,co si pamatuju z verze 80.let,tak písnička na začátku byla,ta je pořád stejná,titulky byly trochu jiné,protože seriál uváděla původně československá televize,tady to zpracovala jiná společnost,ale v zásadě se ta úvodní znělka až tak nezměnila.Pokud jde o dabing,tak jsem si zatím všiml,že pes Zoro a Ládínek mluví stejným hlasem jako před 20 lety.Zarazily mě však barvy,připadalo mi to jak omalovánka,nějak se mi nezdá,že by hvězdný Gulliver měl tak hnusnou růžovou barvu.
ČT zahájí archivní vysílání
Miroslav Táborský se na obrazovky vrátí jako průvodce světem kreslených hrdinů v hodinovém magazínu Klub animovaného filmu (neděle dopoledne, ČT2). Oblíbené české seriály budou v lednu zastupovat Dobrá čtvrť, Maharal-tajemství talismanu a Létající Čestmír. Starší oblíbené pořady připomene každodenní dopolední pásmo Archivní návraty na ČT1. V jeho rámci jsou připraveny k vysílání seriály, zábavné pořady i dokumenty a publicistika.Celý článek na:
http://www.radiotv.cz/televize-clanky/4910/nejvice-novych-formatu-v-roce-2008-prinese-ceska-televize.html
 
rozhlasová hra
Ještě si vzpomínám na rozhlasovou hru podobného ražení. Jde o to, že nějaká žena se vysílačkou bavila s kosmonautem na oběžné dráze, vždy když letěl nad ní. Postupně se ale ukázalo, že na orbitální stanici byl jen robot. Neví někdo název?
 
Nazev nezname TV hry
Když už jste tu mimochodem někdo zmiňoval rozhlasovou hru Měsíční noc od Stanisława Lema, chtěl bych se zeptat na něco podobného. cca v 2. pol. osmdesátých let vznikla TV hra na motivy jeho námětu nazvaného Propletenec. Jde v ní o to, že se na jednoho právníka obrátí nějaký jezdec rallye, kterému po automobilové nehodě, kdy jel se svým bratrem, který nehodu nepřežil, transplantovali část bratrových orgánů (a snad i končetin?). On se snad s někým soudí o pojistku po bratrovi, protože mu pojišťováci tvrdí, že bratr vlastně (tou transplantací) částečně žije. Po další nehodě mu transplantují nohy z nějaké ženské (která měla revma, takže teď ho má i on). Lem tady naráží hlavně na problematiku etiky transplantací (i když to tu žene docela ad absurdum) a končí to myslím rozhovorem toho právníka s doktorem, kdy mu doktor říká "minule nám po nehodě autobusu, kdy nám dovezli 18 zraněných, z operačního sálu odešlo 19 zdravých lidí..." ... bylo to tenkrát fakt celkem zajímavé a mrazivé, nevím proč, ale myslím, že tam hrál toho závodníka Zedníček (?) .... poraďte pls .... třeba S_M_Lomoz :)
 
Ládínek
Dneska jsem koupil DVD Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka 1. a chtěl bych se zeptat, jestli si někdo pamatuje, jaké byly tenkrát (před rokem 1989) u tohoto seriálu úvodní titulky? Ty, které byly při posledním uvedení v televizi (v České i na Nově) a které jsou také na DVD, se mi zdají nové. A byla tehdy na začátku také písnička? Zde je zpívána herci, kteří dodabovali tehdy neodvysílané díly (např. Magda Reifová, J. Bruder).
 
Spise ty animovane. ale pokud by byli nejake hrane treba z konce 80. a zacatku 90. let. Pouze s ceskym dabingem.
To chápu, ale chtělo by to upřesnit. Zajímají tě jen animované, nebo i hrané? Chceš pouze dabované, nebo v originále, když dabing není. Každopádně si Bludičku ale pořádně zazálohuj, protože jsi zřejmě jediný, kdo ji má s původním dabingem.
Vymenim za neco jineho z tedoby co neni na netu ke stazeni. Nebo treba nejake disney serialy Detektiva ducka.
Bludicka
A proc ji nedas k dispozici ostatnim? Na webu figuruji pouze dve epizody - Vikinga a Psi a kocky.
Bludicka
Bludicku mam vetsinu epizod v dabingu s Kaiserem.
 
 
Bludicka na DVD
http://www.dvdrental.cz/index.php?choice=DvdDetail&title=10415 Tak dabing je neskutecne mizernej.
 
to auto?
bylo Ferarri 440 of Amerika, ktere se po nehode prevleklo do kastle z Kadoura
znelka Vegy
upne me mrazi
 
> Vehudis
Elektronkova dobrodružství ... psal jsem o tom tady nedávno (+ jsem přidával odkazy)... mrkni zpět do historie