Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televizeKonkrétní filmy a seriály

Spravují:

maftik,
Milovník Poirota,
Mibara,
dajosx

Může vás zajímatReklamaKlub založil Milovník Poirota, 15.3.2005 jej začal spolumoderovat Maftík.

Spřízněný klub: Český film a seriál pro mládež
Spřízněný tracker: Český filmy,seriály, a nejen české!Jste sběratelé obalů od žvýkaček, sbíráte modely aut, máte rádi filmy a mnoho dalšího? Chcete si vyměnit, prodat nebo koupit něco do své sbírky? Diskutovat s ostatními sběrateli, zjistit co mají za vzácné kousky ve sbírce? Od toho je tady právě tato stránka www.masbirka.cz
Sbíráš,vyměňuješ,kupuješ!Anketa!


Které ze zde probíraných seriálů jsou vaše nejoblíbenější? Hlasujte v anketě!
Pravidla hlasování
1. Máte max. 5 hlasů. První hlas - 5 bodů, druhý 4 atd. Můžete dát i míň hlasů ale pak se body přidělují "odspodu", tedy např. dáte jen 2 hlasy, pak první má 2 body a druhý 1.
2. Hlasování můžete kdykoliv změnit
3. Hlasujte prosím zde do klubu (kvůli pravidlu č. 4)
4. Pokud budou spory o tom zda-li sem hlasovaný seriál patří, musí se pro započtení hlasu kladně vyjádřit aspoň 4 další návštěvníci klubu, jinak pro seriál není možno hlasovat
5. Hlasovat mohou pouze registrovaní návštěvníci

Aktuální stav hlasování bude zobrazen v tabulce v posledním sloupci

Neustále doplňovaný seznam všech seriálů tématicky aktuálních


Nezapomeňte na své staré kamarády!


A na závěr jedno upozornění. Na otázku zda lze někde sehnat znělku Magionu a Vegy zní odpověď ANO

Znělka Magionu od uživatele jiri111


Znělka Vegy od uživatele jiri111


POZOR !!! Od 1.7.2009 nebude možné psát příspěvky jako anonymní uživatel, pokud chcete komunikovat tak se prosím registrujte!

Myslím, že jsi uspěl.
Je to na YouTube.
Jen ti zbýval ještě jeden krok, hledat pod původním názvem La princesse insensible.
Na seriál pamatuju, také jsem pátral po názvu, jediný název na který jsem v TV programu 80 let narazil a který by mohl odpovídat byl: Netečná princezna Ovšem jestli ten název patří opravdu tomuto animovanému snímku či zda se jedná o úplně jiný pořad, to s určitostí nevím.
Páni, to vypadá skoro jak uniforma ze Star Treku TNG:-) z 80.-90. let.
Princezna v divadle
Ahoj, už dlouho hledám seriál, který byl vysílám v Magionu nebo Veze, popřípadě ve studiu Rosa. Nevím název, ale pamatuju se, že to bylo animované. Byly to krátké pohádky, které se odehrávali v divadle. V každém díle se snažil nějaký umělec rozveselit princeznu, která seděla v hledišti divalda. Nikomu se však nepodařilo princeznu (nebo dívku, nevím jistě zda to byla princezna) rozveselit. Umělci se střídali, každý díl jeden. Jeden dělal ohňostroje, druhý byl kouzelný zahradník, apod. V seriálu se nemluvilo. V posledním díle se zjistilo, že princezna potřebuje brýle a proto žádné vystoupení předtim neviděla a proto se nerozveselila. Nepamatujete to někdo? Nevíte název? Díky ML
 
lisakVUK Sehnat mě lze na Telegramu: @lisakVUK  Pokémon komunitní web
Macrovision
Zjistil jsem, že můj stabilizátor Correct DVF772 nefunguje na některých kazetách dobře. Takže jsem zatím smazal pár VHS nahrávek a předělám je. Můžete mi někdo doporučit nějaký osvědčený a kvalitní dekodér/stabilizátor, který spolehlivě řeší chráněné VHS?
 
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
Pokud vám originál zůstane a bude funkční (kdyby se něco...), zkuste to, není co ztratit :)
lisakVUK Sehnat mě lze na Telegramu: @lisakVUK  Pokémon komunitní web
To ano, ale na druhou stranu kvalita te nahrávky z VHS mi nepřijde špatná. V 90. letech mi to znamý sehnal v ČT Kavčich Horách, bohužel tehdy ještě DVD atd.. nebyla, takže jsem to dostal na VHS. Ale alespoň už v PALu. Seriál Korálový ostrov (o mnoho let později) jsem získal už na DVD. Nicméně můžu to ještě zkusit převézt znova, mam teď o neco lepší video a rekordér.. (ale zase kazeta má už své roky).
Škoda, že na DVD verzi (Vuk) nesedí audio z VHS (Lup), která je kratší. Kdysi jsem se snažil to nějak zkorigovat, ale rozdíl v délce je příliš velký.
lisakVUK Sehnat mě lze na Telegramu: @lisakVUK  Pokémon komunitní web
Tisíc pokusů a jeden vynález
Taky jeden z filmů, které sháním. Neměl byste někdo? Na eBay teď kdosi z Anglie nabízí český plakátek (https://www.ebay.com/itm/Childrens-Movie-Poster-Anteojito-and-Antifaz-1980-Graphic-Design-80s-Cinema-Art/333848166579), ale sháním film v českém znění (original verzi mám na tom stejném odkaze, kde je Lišáček Lup).

Jinak ještě sháním pár dílů Sonica (serie s "bojovníky za svobodu" vysílaná na Primě kolem roku 1997), nenašely by se u někoho? Chybí mi konkrétně díly 2, 3, 5, 9 a vlasně i 1 (tam mám useklých přes 6 minut). Zbytek je možno stáhnout TADY.

V budoucnu zkusím uplodadovat nějaké díly Teddyho Ruxpina a Chipmunks (původní animovaný seriál), to se taky moc často nevidí, ale taky nemám komplet serie.
 
Díky moc! Zítra na něj kouknu :-)
lisakVUK Sehnat mě lze na Telegramu: @lisakVUK  Pokémon komunitní web
Jinak pokud by někdo ještě sháněl seriál Korálový ostrov, je pořád ještě dostupný TADY (heslo: Peterkin).
 
lisakVUK Sehnat mě lze na Telegramu: @lisakVUK  Pokémon komunitní web
Lupa mohu poskytnout v kvalitě lepší, TADY, pokud byste měl zájem (pokud by bylo někde heslo, zkuste "Peterkin").
Lišáčka Lupa mám jen v nějaké velmi nízké kostičkované kvalitě, za léta se nevyskytlo nic lepšího. Má hezčí dabing než Vuk, kde má hlavní postava ženský tón hlasu.
 
Staré seriály
Ahoj. Už jsem tady pár let nebyl, chtěl jsem se zeptat, zda mezitím někdo nesehnal Vuka ve formě čtyřdílného seriálu (měl by to být tento dabing), či zda někdo nevlastní film "1000 pokusů a jeden vynález" (více TADY) s původním českým dabingem. Toho Vuka se mi nedaří sehnat asi 20 let, sehnal (a poskytl) jsem tu verzi ÚPF s názvem Lišáček Lup a seriál Korálový Ostrov a Starostlivé Medvídky ;). Jinak jak se vede, žije to tu pořád alespoň trochu? ;)
 
Škola za školou
Tak mě napadlo, když teď vysílá program ČT3 (pro důchodce), že by se mohlo stát, že odvysílají Školu za školou a já to propásnu, protože ten program nesleduju.
 
ale před startem Vegy to asi bylo jinak
V 1987 bylo
Po: nic
Ut: podvečerní SK s hitparádou
St: Vega
Čt: Magion
Pá: nic
So: Vlaštovka a TKM, střídaly se české a slovenské, odpoledne seriál
Ne, SK, odpoledne film pro pamětníky
Dobře, takže tě teda nezlomíme a neuvidíme jí :(
Tak to už tedy zbývá jediná možnost jak ji dostat z hlavy - pustit si tuhle písničku :-) https://www.youtube.com/watch?v=NFuGRBAKM2I
To jsem dělal dva měsíce :-). Kdybych jí tam býval byl našel, tak bych vám jí sem samozřejmě býval dal. Ale jelikož se tak nestalo, není to proto, že bych si jí syslil, ale ona tam fakt prostě není.
No a moje prave začala, protože ted nevím jak vypadá :)

Zkus ji aspon najít někde na googlu a poslat nejakou veřejnou fotku :)